NEWS

Najdroższe apartamenty hotelowe świata

Najdroższe apartamenty hotelowe świata

Luksus, przepych, burżuazja. Pięć najdroższych hoteli świata. Za spędzenie w nich jednej nocy trzeba zapłacić sporo.

Royal Penthouse Suite w hotelu President Wilson w Genewie — Szwajcaria

65 000 dolarów za noc
Wydając tak olbrzymią kwotę, uzyskamy przywilej przechadzania się po posadzkach wykonanych z kamiennej mozaiki, spoglądania na Mont Blanc przez kuloodporne okna, korzystania z prywatnej windy i wszystkich innych luksusów oferowanych przez jeden z najbardziej luksusowych hoteli świata. Do naszej dyspozycji zostaną również oddane 4 sypialnie i aż 7 łazienek.

Royal Villa w hotelu Grand Resort Lagonissi w Atenach — Grecja

50 000 dolarów za noc
W zamian zapewnimy sobie całodobowe usługi lokaja, kucharza i pianisty. Uzyskamy również dostęp do prywatnej plaży, saun i podgrzewanego basenu.

Hugh Hefner Sky Villa w hotelu The Palms Casino Resort w Las Vegas — USA

40 000 dolarów za noc
Apartament założyciela najbardziej znanego magazynu dla panów to dwa piętra wypełnione w pełni wyposażoną siłownią, sauną, małą salą kinową, wielkim obrotowym łóżkiem i co najważniejsze: niesamowitym basenem z widokiem na Las Vegas.

Ty Warner Penthouse w hotelu Four Seasons w Nowym JorkuUSA

35 000 dolarów
Największą atrakcją tego 9-pokojowego apartamentu są olbrzymie okna, które zapewniają widok na panoramę Nowego Jorku. Nazwa wzięła się od właściciela hotelu Ty Warnera, który brał udział w projektowaniu apartamentu.

The Penthouse Suite w hotelu Martinez w Cannes — Francja

35 000 dolarów za noc
Hotelowa duma francuskiego wybrzeża oferuje luksusowy standard, czyli dostęp do kamerdynera przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Poza tym przepych, blichtr i możliwość połączenia z sąsiednim apartamentem, gdybyśmy czuli się skrępowani na ponad 900 metrach kwadratowych, które zapewnia.

Źródło: TUTAJ 

MW

 

Dodane tagi