NEWS

Marka Kemon tworzy fryzury do pokazu Barbary Piekut

Marka Kemon tworzy fryzury do pokazu Barbary Piekut

Hotel Mercure Kraków Stare Miasto świętował swoje pierwsze urodziny. Na uroczystej gali pojawiło się ponad 200 osób, a wśród nich gwiazdy. Podczas wydarzenia odbył się pokaz najnowszej kolekcji Barbary Piekut, do którego fryzury stworzyli styliści marki Kemon, pod okiem Klaudiusza Iciek „Claudiusa”, jednego z czołowych polskich fryzjerów, eksperta w programie „#Supermodelka Plus Size”.

Podczas obchodów pierwszych urodzin hotelu na zaproszonych gości czekała moc atrakcji. Galę poprowadziła Monika Zamachowska, a zaśpiewała Agata Nizińska. Istotnym punktem wydarzenia, był pokaz kolekcji Barbary Piekut w ramach Mercure Fashion Night, w którym na wybiegu pojawiła się między innymi top modelka Anna Piszczałka. Projektantka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję  „Elements” – niezwykle sensualną i kobiecą, ale również z lekką nutką awangardy.

Fryzury do pokazu stworzyli styliści pracujący pod przewodnictwem Klaudiusza Iciek „Claudiusa”, eksperta marki Kemon, dbającego również o włosy uczestniczek i jury programu „#Supermodelka Plus Size”. Włosy modelek zaczesano w najmodniejszy w tym sezonie przedziałek na środku głowy, od którego wygładzono je, aby na wysokości kości policzkowych skręcić w delikatne fale. W efekcie tego powstały bardzo kobiece, lekkie fryzury, podkreślające suknie projektu Barbary Piekut i urodę modelek.

JK

Dodane tagi