NEWS

POWER’s Day – Jubileusz Agencji POWER

W ubiegły piątek Agencja POWER hucznie świętowała swój jubileusz podczas urodzinowej gali Power’s Day. Olga Krzemińska - Zasadzka zdradza sekrety z przebiegu przygotowań.

W styczniu 2017 roku Agencja POWER rozpoczęła wstępne rozmowy i przygotowania do obchodów jubileuszu dwudziestolecia swojego istnienia. - Zaczęliśmy od określenia miejsca wydarzenia. Postanowiliśmy, że wybierzemy je spośród członków Stowarzyszenia Branży Eventowej i że będzie ono w Warszawie. Dlaczego Stowarzyszenie? Jestem w zarządzie Stowarzyszenia od początku jego założenia (2010 rok) i bardzo lubię współpracować z firmami, które są na rynku, wzajemnie się wspierają i mówią jednym głosem. Po przeanalizowaniu ofert wybór padł na Osadę Grill & Bar – miejsce z historią, dogodnym dojazdem dla gości z Warszawy, posiadające w ofercie wyśmienity catering (Accata Catering), dość dużą scenę oraz bary, co miało ułatwić logistykę wydarzenia - mówi Olga Krzemińska - Zasadzka.

Ponieważ historia Agencji sięga ostatniego tygodnia marca 1997 roku, pierwotnie wydarzenie planowano w kwietniu 2017. Plany szybko się jednak zmieniły: agencja wygrała największy event tego roku, Shell V-POWER SHOW, który wspaniale wpisał się w jubileuszowy rok i zanim agencja się spostrzegła były już wakacje.

- Zaczęliśmy więc myśleć o nowym terminie. Po przejrzeniu kalendarza eventowego szybko okazało się, że jedyne dogodne terminy dla nas i pracowników to 12 i 13 października 2017. Zaczęliśmy dogrywać podwykonawców – wtedy okazało się, że z podanych terminów lepszy dla nich jest 13-sty w piątek. Dzień, który pewnie niektórym kojarzy się ze strachem przed wychodzeniem z domu, my przeistoczymy w nasz Szczęśliwy Dzień, który już zawsze będzie się nam dobrze kojarzył. Założyliśmy liczbę 200 gości na wydarzeniu  –  ludzi związanych z naszą historią od 1997 roku: osób, które wyjeżdżały z nami na indywidualne wyjazdy narciarskie, najlepszych klientów, najlepszych podwykonawców i oczywiście naszych pracowników. Na początku września goście otrzymali zaproszenia w formie "Save the Date", w celu zarezerwowania terminu, a po 2 tygodniach rozesłane zostały spersonalizowane zaproszenia, ukazujące historię firmy moimi oczami - mówi Olga.

Ważne daty w zaproszeniu: W 1997 roku zaczęłam robić swoje pierwsze grupy Klientów indywidualnych do Val Thorens, 27.07.1997 roku założyłam swoją pierwszą działalność gospodarczą. W 1998 roku powstała nazwa PowerSport. W 2007 roku poznałam lepiej Księcia z bajki podczas wydarzenia motoryzacyjnego Rage-Race. W latach 2009/2010 roku nastąpił nasz silny rozwój jeśli chodzi o wydarzenia dla firm i instytucji, zaczęłam także działać silniej dla branży, tworząc i zasiadając w Zarządzie Stowarzyszenia Branży Eventowej, a później dołączając także do innych Stowarzyszeń. 13.07.2013 przekornie 13-tkom wzięliśmy ślub. W 2014 roku postanowiliśmy zostawić nazwę tylko Power, gdyż rozwinęliśmy się i organizowaliśmy nie tylko sportowe wydarzenia, ale też duże gale i bankiety, konferencje, wyjazdy motywacyjne. W 2017 roku… 20 lat od czasu kiedy się to zaczęło, zapraszamy Was na lampkę szampana przy wspomnieniach z tego okresu.

- Zaproszenia wysłane. Zaczęły się miliony spraw każdego dnia: ustalanie zespołu, tancerek, konferansjera, dodatkowo stand up, animacje z historii firmy, prezentacja pracowników i wyłonienie tych najdłużej pracujących i najbardziej z nami związanych, następnie prezentacja i wyróżnienie firm partnerskich/podwykonawczych, które pracują z nami od początku działalności eventowej. Wreszcie wyłonienie najdłużej z nami współpracujących i najlepszych Klientów. To było najtrudniejsze. Policzyliśmy, że od 2010 roku obsłużyliśmy 260 firm. Wiele z nich organizuje z nami wydarzenia co jakiś czas, raz na parę lat. Wyłoniliśmy 6 firm, które są z nami od początku działalności eventowej i cyklicznie przygotowują z nami wydarzenia. Nagrodziliśmy je – tak jak i naszych wieloletnich partnerów  – statuetką dwudziestolecia. 10 października 2017 roku zamknęliśmy listę zgłoszeń z 204 osobami zapisanymi na wydarzenie, w tym około 45 naszymi Klientami i 80 osobami z firm podwykonawczych. Oprócz programu artystycznego, wręczenia nagród i degustacji tortu, postanowiliśmy dodać jeszcze parę smaczków… Wysłaliśmy do gości i wydrukowaliśmy wesoły regulamin wydarzenia, na stołach postawiono teksty „Ponad 20 najważniejszych momentów z życia agencji POWER”, „13 powodów, dlaczego warto współpracować z Agencją” oraz „Harmonogram  –  czyli co się tu będzie dzisiaj działo”. Salę udekorowano na firmowy kolor agencji – czerwony, umieszczono wydruki wielkoformatowe z najlepszych realizacji Agencji, w wejściu położono czerwony dywan dla naszych specjalnych gości, słupki i ściankę 20-stolecia. Montaże odbyły się od rana POWER’s Day, o 15:00 rozpoczęły się próby. Od 18:30 zaczęli pojawiać się goście - niesamowici ludzie, związani z Agencją od dawna, z cudownymi prezentami i mega dużą dawką gratulacji, podziękowań, uścisków i emocji. Napełnili nas nimi, dzięki czemu cały nasz wieczór był już tylko coraz bardziej magiczny, energetyczny – POWER’s DAY - podsumowuje Olga Krzemińska - Zasadzka, Managing director Agencaj POWER, v-ce Prezes SBE.

na zdjęciu od lewej: Robert Załupski, OOH magazine, Piotr Zasadzki, Olga Krzemińska- Zasadzka, Agencaj POWER i Andrzej Kuczera, OOH event!.

Relacja zdjęciowa z POWER’s DAY TUTAJ.

Partnerzy wydarzenia: Miejsce i catering: Osada Grill & Bar www.arco-osada.pl, Multimedia, oświetlenie, nagłośnienie: M-Sound, Legro: www.m-sound.pl,  www.legro.waw.pl, Grupa taneczna Atelie www.ateliegrupa.pl, DJ Andrzej Orlikowski, Elementy scenografii: Rent Design www.rentdesign.pl, Konferansjer: Conrado Moreno, Zdjęcia: Studio69 www.studio69.com.pl, Zespół Tony S www.evergreenmusic.pl, Hostessy: Duo Models www.m-duo.pl, Zaproszenia i wydruki wielkoformatowe: Druk24h www.druk24h.pl, Dancing Heads – atrakcje eventowe www.imprero.com, Pomoc nieoceniona podczas wydarzenia: Magdalena Sotomska www.weselezfantazja.pl, Niezliczona ilość grafik: Piotr Seyda www.seydastudio.pl, Filmy: Piotr Kozerski vel Koza, Animacje: Studio S82 www.s82.pl, Stand up: Krzysztof Jahns, Tort: Cukiernia Sowa www.cukierniasowa.pl

MW

Dodane tagi