NEWS

Premiera 7. edycji katalogu OOH event! na Forum Branży Eventowej

11 stycznia 2018 roku odbędzie się Forum Branży Eventowej, wydarzenie branżowe na którym powinien pojawić się każdy, kto jest związany z rynkiem eventowym. W tym roku impreza została podzielona na trzy sektory: strefę networkingu, strefę merytoryczną i strefę biznes.

10 eventowych trendów na 2018 czyli jak się zmienia świat spotkań! Personalizacja i targetowanie kluczem sukcesu w skutecznej komunikacji eventu. Kobieta na evencie. Wykorzystanie marki terytorialnej w evencie komercyjnym. Najważniejsze zasady sprawnego planowania i budżetowania eventu, czyli jak dobre przygotowanie prowadzi do sukcesu. Po co planować, skoro żaden plan nie przetrwa konfrontacji z rzeczywistością, czyli dlaczego wojsko ćwiczy na serio obronę przed atakiem z Kosmosu? To tematy przewodnie najbliższej edycji FBE.

Program składa się z wystąpień w strefie plenarnej oraz sesji networkingowej w ramach Akademii Rekomendacji Grzegorza Turniaka. Dla wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy, organizator pomyślał również o stworzeniu strefy dostawców, gdzie będzie można nawiązać relacje biznesowe. 

Podczas wydarzenia odbędzie się premiera kolejnej – 7. edycji katalogu OOH Event! – warto podkreślić, że wydawnictwo będzie oficjalnym katalogiem Forum Evential 2017. Publikacja to prawdziwe vademecum wiedzy dla specjalistów z branży.

W nowym numerze po raz kolejny znajdzie się bogata zawartość merytoryczna: artykuły eksperckie, case study i zajmujące wywiady z czołowymi przedstawicielami i specjalistami świata eventów.

Więcej informacji o możliwościach współpracy reklamowej: a.kuczera@oohmagazine.pl

Poprzednie wydanie katalogu OOH event!: ZOBACZ TUTAJ.

Więcej informacji o Forum Branży Eventowej: TUTAJ.

JK

Dodane tagi