NEWS

Artegence rozpoczyna współpracę marketingową z Oriflame

Marka Oriflame wybrała Artegence do współpracy w obszarze marketingu na 2018 rok. Zakres wspólnych działań będzie dotyczyć m.in. wsparcia kreatywnego oraz szeroko pojętych projektów digitalowych.

Działania Artegence dla Oriflame rozpoczną się już na początku listopada 2017.

- W działaniach marketingowych, planowanych na 2018 rok, stawiamy bardzo mocno na rozwój w obszarze digital, szczególnie, że właśnie świętujemy przełomowy dla Oriflame moment. 23 października uruchomiliśmy możliwość zamawiania naszych produktów w sklepie online dla osób, które nie są Klubowiczami Oriflame. To dla naszej firmy nowy, piękny rozdział. Jesteśmy pewni, że Artegence, jako agencja kreatywna z dużym doświadczeniem w obszarze digital, pomoże nam osiągnąć sukces komunikacyjny na tej nowej ścieżce! – komentuje Zuzanna Bogusławska, Online Projects & Social Media Specialist w Oriflame.

- Cieszę się z naszego zaangażowania w sektor beauty i rozpoczęcia współpracy z Oriflame, które od lat umiejętnie propaguje biznesowe podejście do piękna. Mamy świetny zespół kreatywny, doświadczenie w pracy dla marek kosmetycznych oraz Klienta, z którym się dobrze rozumiemy. Liczę na to, że będziemy wspólnie tworzyć piękną komunikację– komentuje Łukasz Szmel, co-managing director w Artegence.

MW

Dodane tagi