NEWS

Aplikacja mobilna eSky nagrodzona w konkursie Dobry Wzór 2017

26 października poznaliśmy laureatów konkursu Dobry Wzór 2017. W Sferze Usług nagrodę otrzymał serwis eSky za swoją aplikację mobilną, umożliwiającą szybką i bezpieczną rezerwację biletów lotniczych, noclegów oraz samochodów.

Dobry Wzór to pierwszy w Polsce konkurs nagradzający design. Od 24 lat Instytut Wzornictwa Przemysłowego wyszukuje najlepiej zaprojektowane produkty i usługi, biorąc pod lupę nowatorskie rozwiązania polskich projektantów i producentów. Do finału tegorocznej edycji dostało się 114 laureatów, którzy oceniani byli w ramach 9 kategorii. Nagrodę w Sferze Usług zdobył serwis eSky za aplikację mobilną, dzięki której mamy możliwość natychmiastowej rezerwacji biletu lotniczego, noclegu czy wynajęcia samochodu z każdego miejsca na świecie.

Jury doceniło użyteczność i praktyczność aplikacji eSky, która gwarantuje możliwość łatwego, szybkiego i samodzielnego zorganizowania podróży. Użytkownicy bezpłatnej aplikacji mają dostęp do oferty ponad 650 linii lotniczych na całym świecie – w jednym miejscu znajdując zarówno połączenia tanich, jak i regularnych przewoźników.  Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu można nie tylko kupować bilety, ale również rezerwować hotele i samochody. Aplikacja gwarantuje również bezpieczeństwo wszystkich płatności za sprawą wykorzystania technologii SSL.

Autorami projektu są Krzysztof Kaiser, Cyprian Malinowski i Paweł Seroczyński. Nie masz jeszcze aplikacji?: POBIERZ TUTAJ.

Produkty i usługi wszystkich tegorocznych finalistów będzie można oglądać od 27 października do 3 grudnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, na największej wystawie designu w Polsce.

JK

Dodane tagi