NEWS

Beauty Influencer Awards z marką Deli Catering

Za nami gala Beauty Influencer Awards. Wydarzenie wsparł kulinarnie lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, marka Deli Catering.

Beauty Influencer Awards to nowatorski projekt serwisu Ofeminin.pl, w którym nagrody przyznawane są dla największych osobowości Internetu w kategorii Beauty. O wynikach Plebiscytu zadecydowali internauci, którzy mogli oddać głos w sześciu kategoriach konkursowych. Nagrodę główną, tytuł Beauty Influencer of the Year oraz zwycięstwo w kategorii Beautube zdobyła Red Lipstick Monster.

Galę wsparła kulinarnie marka Deli Catering, która tym razem postawiła nie tylko na chutney morelowe z wanilią, anyżem i czarnym pieprzem, lecz także panna cottę z włoskimi karmelizowanymi orzechami i mandarynkowym culis, a także trio musów z czekolady z jeżynowym coulis oraz mus z sycylijskich pomarańczy z likierem Couintreau i konfiturą z czarnej porzeczki.

Impreza odbyła się w Szarotce - historycznym budynku na terenie Fortu Mokotów w Warszawie. Wydarzenie poprowadziła  Macademian Girl oraz Gabriela Rapiej, redaktor naczelna Ofeminin.pl.

JK

Dodane tagi