NEWS

Forum Branży Eventowej 11 stycznia 2018 - Warszawa

Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

10 eventowych trendów na 2018 czyli jak się zmienia świat spotkań! Personalizacja i targetowanie kluczem sukcesu w skutecznej komunikacji eventu. Kobieta na evencie. Wykorzystanie marki terytorialnej w evencie komercyjnym. Planowanie i budżetowania eventu. Po co planować, skoro żaden plan nie przetrwa konfrontacji z rzeczywistością.

Kolejna edycja FBE poświęcona jest planowaniu, budżetowaniu, komunikacji i promocji eventów, a także ich targetowaniu. Pojawi się również tematyka związana z eventami marek terytorialnych. FBE 2018 to: 1.500 profesjonalistów z branży; 150 dostawców; 5 inspirujących prelekcji i ważna dyskusja ekspercka; 2 sesje networkingowe; prezentacje atrakcji i artystów; konkurs Top Event 2017.

Nowością tegorocznej edycji jest konkurs Hashtag FBE 2018, który trwa do 31 grudnia 2017. Aby wziąć w nim udział należy po pierwsze zarejestrować swój udział w Kongresie. Następnie wydrukować kartę konkursową zamieszczoną na TUTAJ. Wpisać na niej proponowany hashtag, a następnie sfotografować wypełnioną kartę samą lub wraz z selfie, a zdjęcie zamieścić na profilu Forum na facebook’u i zachęcić znajomych do głosowania na zamieszczone zgłoszenie.

Główną nagrodą w konkursie jest konsola gier video. Do wygrania także dwa noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób w Double Tree by Hilton Kraków Hotel&Convention Center; Nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w Hotelu Copernicus Toruń oraz lot paralotnią.

Program

 • Sesja networkingowa Akademia Rekomendacji Grzegorza Turniaka
 • 10 eventowych trendów na 2018 czyli jak się zmienia świat spotkań! Krzysztof Celuch
 • Personalizacja i targetowanie kluczem sukcesu w skutecznej komunikacji eventu czyli jak wykorzystać nowoczesne media, aby frekwencja na evencie była dobra? Aleksandra Nieściuszko
 • Kobieta na evencie. Na co zwróci uwagę, co ją na pewno zniechęci, jak przyciągnąć na event kobietę?
 • Katarzyna Pawlikowska
 • Sesja networkingowa Akademia Rekomendacji Grzegorza Turniaka
 • Spektakl Bulle - jedyny w Polsce spektakl Bubble Show Arkadiusz Gwizdała, Agencja Artystyczna Bulle
 • Wykorzystanie marki terytorialnej w evencie komercyjnym. Od pomysłu do realizacji. Agnieszka Kuźma-Filipek, Lawenda Public Relations; Mikołaj Soszyński, Creative Answer
 • Najważniejsze zasady sprawnego planowania i budżetowania eventu czyli jak dobre przygotowanie prowadzi do sukcesu. Debata Ekspertów pod patronatem THINK MICE
 • rozmowy w Strefie Dostawców
 • "Kosmos. Event w Kosmosie" na temat inspiracji uczestników imprez masowych znanymi, lecz zapomnianymi artefaktami kultury popularnej. Radosław Pior, Edukacja Astronomiczna
 • Po co planować, skoro żaden plan nie przetrwa konfrontacji z rzeczywistością czyli dlaczego wojsko ćwiczy na serio obronę przed atakiem z Kosmosu? Generał Roman Polko.

Więcej TUTAJ oraz FB.

OOH event! już po raz drugi będzie oficjalnym katalogiem wydarzenia.

MW

Dodane tagi