NEWS

UNIQUE ONE dla marki SEMILAC

W wyniku wygranego przetargu marka SEMILAC (Nesperta sp. z o.o. ), powierzyła agencji UNIQUE ONE opracowanie ogólnopolskiej loterii pod hasłem marka SEMILAC (Nesperta sp. z o.o..

Zgłoszenia do loterii przyjmowane będą między 15 listopada a 12 grudnia 2017 roku i obejmują produkty marki SEMILAC. Aby wziąć udział w loterii, należy jednorazowo kupić produkty SEMILAC za min. 99 zł, wejść na stronę www.loteriasemilac.pl i dokonać zgłoszenia, poprzez wypełnienie formularza. Na stronie loterii znajduje się animacja kręcącej się palety barw, która podobnie jak w ruletce wskazuje rodzaj wygranej. Ponieważ loteria ma charakter instant-win, zgłaszający od razu dowiaduje się, czy wygrał. Należy zachować wszystkie zgłoszone paragony. Szczegóły loterii dostępne są również w regulaminie na stronie www.uniqueone.pl.

Do wygrania w loterii jest ponad 1300 nagród, w tym lampy ledowe (1000 sztuk), zestawy startowe do pielęgnacji paznokci marki SEMILAC (300 sztuk) oraz torby marki O BAG (50 sztuk). Loteria zostanie zakończona finałowym losowaniem samochodu marki Toyota Yaris Hybrid spośród wszystkich zgłoszeń.

Agencja UNIQUE ONE odpowiedzialna jest za: koncept kreatywny, organizację i obsługę loterii. Działania wsparte są materiałami POS oraz kampanią w internecie (kampania AdWords, szeroka kampania na facebooku, instagramie oraz instastory, kanały własne marki Semilac), dodatkowo loteria będzie promowana przez influencerki współpracujące z marką.

www.uniqueone.pl

JK

Dodane tagi