NEWS

#żyjmysportem w Szczecinie - nowy salon sieci GO SPORT

15 listopada, na terenie Galerii CH Galaxy w Szczecinie, odbyło się oficjalne otwarcie kolejnego już punktu sieci GO SPORT. Nowy salon, o powierzchni sprzedażowej ok 1000m2, został otwarty na standardowym koncepcie czarnych mebli. Asortyment obejmuje różnorodną odzież, obuwie i akcesoria skierowane do mężczyzn, kobiet i dzieci.  W nowym salonie można znaleźć szeroką ofertę outdoorową, a także odzież i sprzęt narciarski.

Przez cały okres od środy do niedzieli wyłącznie na odwiedzających czekają liczne atrakcje. Z okazji otwarcia, rabat -20% na cały nieprzeceniony asortyment (z wyłączeniem sprzętu ciężkiego, narciarskiego i rowerów).

Na klientów, którzy dokonają zakupów w nowym salonie GO SPORT w CH Galaxy w terminie do 19 listopada, czeka voucher o wartości 50 zł na kolejne zakupy od kwoty 150zł. Voucher będzie można wykorzystać do końca tego roku.

W sobotę, 18 listopada GO Sport przygotował niespodziankę dla wszystkich odwiedzających salon – gościem specjalnym będzie Radosław Majdan, który oprócz rozdawania autografów i podpisywania piłek weźmie udział w zabawie z najmłodszymi – każdy będzie mógł spróbować swoich sił jako strzelec i zmierzyć się z byłym bramkarzem reprezentacji Polski.

GO SPORT to marka dla ludzi żyjących aktywnie, dla których sport jest ważnym elementem życia. Wychodząc naprzeciw im pragnieniom i potrzebom, stworzono miejsce, które oferuje gamę różnorodnych artykułów sportowych. Już od 18 lat marka promuje aktywność fizyczną i wspiera młode talenty stale udowadniając, że sportowe outfity mogą być zarówno praktyczne, jak i stylowe. W ofercie znajduje się bowiem wszystko, czego potrzebują miłośnicy sportu. Go SPORT współpracuje z wieloma innymi markami sportowymi. Wśród nich są: Nike, Adidas, New Balance czy Reebok. Co ciekawe posiada także marki własne: Soft, Wanabee czy Athlitech charakteryzujące się dobrą jakością oraz atrakcyjną ceną.

MW

Dodane tagi