NEWS

Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA – już jutro!

W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA.

To nowe unikatowe wydarzenie targowe zgromadzi ponad 100 Wystawców, którzy na swoich stoiskach zaprezentują maszyny i urządzenia do produkcji opakowań oraz gotowe produkty. Targi będą miejscem do pozyskania nowych kontraktów, a także do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami z branży. Podczas wydarzenia zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i technologią opakowań, etykiet, druku i recyklingu.

Tej wyjątkowej edycji Targów Opakowań towarzyszyć będą dwa Seminaria. Pierwszego dnia odbędzie się spotkanie organizowane przez Partnerów targów oraz Expo Silesia pt. „Opakowania w Przemyśle”, natomiast drugiego dnia będzie miało miejsce Seminarium pt. „Współczesne opakowania - perspektywy rozwoju", którego organizatorem jest Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk z Zabrza oraz Expo Silesia. Grono wybitnych specjalistów i autorytetów z branży podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Eksperci poszerzą horyzonty uczestników, zainspirują i wprowadzą w innowacyjne technologie opakowań.

W jednym miejscu spotkają się osoby reprezentujące branżę, kadrę zarządzającą i inżynierską w zakładach przemysłowych, dyrektorzy oraz specjaliści ds. marketingu i sprzedaży, menadżerowie ds. marki, a także projektanci, dystrybutorzy, technolodzy opakowań oraz specjaliści z działów badań i rozwoju.

W ramach Targów Opakowań zorganizowana zostanie Strefa BIZNESmeeting, czyliSesja Spotkań B2B. Będzie to specjalnie zaaranżowana przestrzeń sprzyjająca spotkaniom z wystawcami, zwiedzającymi i innymi zaproszonymi firmami. BIZNESmeeting będzie doskonałą okazją do rozmów z nowymi i obecnymi kontrahentami.

Partnerem Honorowym Strefy będzie firma HUHTAMAKI Foodservice Poland Sp. z o. o. – czołowy producent opakowań w Polsce, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach oraz Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing.

O dobrej jakości targów świadczy liczne grono silnych Partnerów, instytucji branżowych, uczelni wyższych i mediów, którzy wspierają ich rozwój oraz dbają o aspekt merytoryczny wydarzenia.

Dla branżowych Gości zostały przygotowane bezpłatne bilety wstępu, uprawniające do wstępu zarówno na targi jak i Seminaria oraz Strefę B2B.

Aby je odebrać należy dokonać rejestracji online na www.expoopakowania.pl.

Więcej informacji o targach, lista wystawców oraz szczegółowy program znajduje się na stronie targów.

OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.

JK

Dodane tagi