NEWS

Huawei rusza z kampanią o doskonałym towarzyszu podróży  

Każda podróż jest niepowtarzalną przygodą. Pozwala odkrywać nieznane zakątki świata, poznawać nowych ludzi, rozsmakowywać się w lokalnych specjałach. W nowej kampanii #IAM3, Huawei zachęca do odkrywania świata w towarzystwie tabletu MediaPad M3 Lite 10.

W działania promocyjne zaangażowani zostali autorzy  dwóch popularnych blogów podróżniczych: Tasteaway oraz Szpilki w Plecaku. Blogerzy podzielą się wrażeniami z ekscytujących wypraw i opowiedzą, jak tablet ułatwia im podróżowanie.

Kampania #IAM3 powstała z myślą o wszystkich, dla których podróże są pasją. Huawei, chcąc uczynić je jeszcze bardziej ekscytującymi oraz komfortowymi, zachęca do wypraw w towarzystwie MediaPad M3 Lite 10. W ramach działań promocyjnych, autorzy blogów Tasteaway oraz Szpilki w Plecaku udadzą się w wyjątkowe podróże, wyposażeni w tablety. Założyciele Tasteaway wyruszą na zaskakującą wycieczkę po Polsce, natomiast Ewa Chojnowska ze Szpilek w Plecaku odkryje magię Etiopii. Czytelnicy blogów dowiedzą się jak  tablet Huawei sprawdza się w drodze – blogerzy pokażą, jak urządzenie zastępuje wiele innych rzeczy, które przez lata wydawały się w podróży niezbędne, m. in. mapy czy przewodniki.

- Od kwietniowej premiery otrzymaliśmy wiele sygnałów od klientów, że tablet przydaje się im nie tylko w domu, ale idealnie sprawdza się również w podróży. Potwierdzają to badania SW Research zrealizowane na zlecenie Huawei, w których ponad 50% użytkowników tego typu urządzeń odpowiedziało, że aktywnie korzysta z nich także podczas podróży. Stąd zaangażowanie przez nas autorów dwóch popularnych blogów podróżniczych, Tasteaway oraz Szpilki w Plecaku. Tablet zostanie przetestowany przez nich w terenie, co  będzie najlepszym sposobem sprawdzenia jego możliwości mówi Dorota Natalia Haller, Dyrektor ds. Marketingu, Komunikacji i Digitalu Huawei Polska.

Publikacje związane z kampanią #IAM3 pojawią się na blogach Tasteaway oraz Szpilki w Plecaku oraz we własnych kanałach komunikacyjnych Huawei.

Idealny towarzysz podróży

Huawei MediaPad M3 Lite 10 wyposażony jest w szereg funkcji, które są niezwykle przydatne podczas podróży. Ogromną zaletą tabletu jest bateria, która wystarcza na nawet 10 godzin pracy. Duży, 10-calowy ekran Full HD gwarantuje komfortowe przeglądanie stron internetowych oraz dostarcza najwyższą jakość obrazu podczas oglądania filmów. 4 głośniki Harman Cardon zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe podczas słuchania muzyki oraz używania gier mobilnych. Tablet MediaPad M3 Lite z powodzeniem zastępuje wiele innych urządzeń, które z reguły zabieramy ze sobą w podróż. Nie tylko dostarczy nam rozrywki, ale sprawdzi się także pod kątem praktycznym – możemy na nim zarezerwować nocleg, przeczytać recenzję restauracji czy skorzystać z map.

Wywiad z Dariuszem Marnic, szefem marketingu Consumer BG Huawei Polska, ukazała się w jednym z numerów OOH magazine. Zobacz TUTAJ.

MW

Dodane tagi