NEWS

Biuro PIAP oficjalnie otwarte

24 listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w Kętach przy ul. Krakowskiej 72. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm  Członkowskich PIAP.

Po oficjalnym spotkaniu przyszedł czas na rozmowy kuluarowe i integrację firm Członkowskich.
- Bardzo miło było nam gościć Członków PIAP w tym uroczystym dla nas dniu, tym bardziej, że osoby które wzięły udział w wydarzeniu przyjechały do nas nawet  z drugiego końca Polski. Otwarcie biura to wielki sukces organizacji branżowej PIAP, z roku na rok rozwijamy się, co osobiście ogromnie mnie cieszy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością Izby do odwiedzenia nas w naszej nowej lokalizacji - mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

GALERIA-OFICJALNE OTWARCIE BIURA PIAP W KĘTACH

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

JK

Dodane tagi