NEWS

Polish Exclusive 2018- wybieramy luksusowe marki roku!

Już po raz 8 Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyzna nagrody najbardziej prestiżowego programu branżowego Polish Exclusive! Wyróżnienie przyznawane są w dwóch kategoriach: Ekskluzywna Polska Marka oraz Ekskluzywna Zagraniczna Marka dostępna na polskim rynku.

O tym, które firmy zostaną kolejnym triumfatorem programu, dowiemy się już w lutym.

Ideą Programu jest nominacja, selekcja orz promocja dynamicznych, nowoczesnych firm, których produkty iusługi spełniają najwyższe standardy jakości. Wybieramy produkty, które wyróżniają się luksusowym designem, łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniają komfort użytkowania i korzystają z zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Wyróżniamy usługi, które kompleksowo zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Aby zdobyć statuetkę Polish Exclusive , zgłoszone firmy muszą przejść proces weryfikacji i spełnić określone w nich standardy. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest gwarancją odpowiedniego przebiegu procesu. Laureaci otrzymają statuetkę oraz prestiżowe godło promocyjne.

- Od 15 lat potwierdzamy wiarygodność, pozycję firm na rynku krajowym jak i arenie międzynarodowej. Statuetka Polish Exclusive to jedyne w kraju wyróżnienie potwierdzające bezkonkurencyjność podmiotu jak i produktu na rynku- mówi Marcin Andzrzejewski Dyrektor Programowy Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

Finał programu oraz wręczenie Statuetek odbędzie się w Sheraton Warsaw Hotel 16 lutego 2018 podczas Wielkiej Gali Biznesu! - Wielka Gala Biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie roku, na którym nagradzamy wysoką jakość jak i elitarność produktu czy usługi- dodaje Marcin Andrzejewski.

Wnioski zgłoszeniowe należy składać na adres mailowy biuro@polishexclusive.pl do 15 grudnia 2017 r.

Więcej informacji TUTAJ.

MW

Dodane tagi