NEWS

Etykieta drewniana od Aniflex

Obok różnorodnych, papierowych i foliowych, materiałów służących do produkcji etykiet samoprzylepnych jeden zasługuje na szczególną uwagę. Drewno – bo o nim mowa, to zdecydowanie jeden z najbardziej efektowych materiałów, służących nie tylko do znakowania produktów, ale także (a może przede wszystkim) do ich skutecznego wyróżnienia.

Etykieta drewniana oferowana przez spółkę Aniflex do doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy stawiają na innowacje i niestandardowe formy wyróżnienia produktu na sklepowej półce.

Jedną z niezaprzeczalnych zalet tzw. „drewnianej etykiety” jest jej oryginalna i unikalna struktura. Dzięki naturalnie występującym przebarwieniom otrzymujemy efekt niepowtarzalności etykiety co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową.

Zadruk etykiet drewnianych może zostać wykonany w zasadzie każdą z dostępnych technologii druku; doskonale przy tym sprawdza się jednak technologia cyfrowa, która oferuje dodatkową możliwość personalizacji projektu etykiety.

Połączenie unikalności struktury z personalizacją graficzną daje doskonały efekt wyjątkowości i prestiżu danego produktu.

www.aniflex.pl

www.etykietycyfrowe.pl

JK

Dodane tagi