NEWS

Happy Gifts wśród wystawców Promo Show Professional 2018

Promo Show Professional to nowa inicjatywa wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału. Wydarzenie jest dedykowane wyłącznie przedstawicielom agencji reklamowych i firmom zajmującym się sprzedażą artykułów reklamowych. Wśród wystawców jest również firma Happy Gifts Europe, producent długopisów reklamowych marki LeccePen i B1 oraz właściciel marki notesów i power banków thINKme.

Jak podkreśla Tomasz Przewoźnik, Sales&Marketing Director w Happy Gifts Europe, nad wzięciem udziału w nowym przedsięwzięciu jakim jest PSP 2018 nie zastanawiali się ani przez chwilę. Dlaczego? - Happy Gifts Europe ze swoimi markami ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim. Mówię tutaj głównie o obszarze dystrybucji, liczbie obsługiwanych agencji reklamowych. Nie jest naszym głównym celem pozyskiwanie nowych klientów. Nasza strategia zmierza bardziej do właściwego „wykorzystania” siły i potencjału naszych obecnych klientów. Stawiamy na relacje i ich jakość – podkreśla Tomasz Przewoźnik.

Tradycyjne targi o dużej skali, wedle przedstawiciela Happy Gifts przestały to umożliwiać. - Gigantyczna liczba wystawców, utrudnione prowadzenie rozmów, ogólne rozproszenie i różnorodność odwiedzających nie dają komfortu pracy. Relacje to jedno, ale przede wszystkich jakość tych relacji i sposób w jaki je budujemy, to rzecz dla nas kluczowa. PSP 2018 daje nam możliwość skutecznego realizowania naszej strategii. Wyselekcjonowana grupa wystawców, którzy reprezentują kluczowe – z punktu widzenia agencji – kategorie upominków reklamowych, kapitalnie zaplanowana powierzchnia wystawiennicza, odwiedzający stanowiący kluczowe na polskim rynku agencje reklamowe. To wszystko sprawia, że PSP 2018 daje szanse na profesjonalny kontakt z klientem, co ważne – kontakt merytoryczny – nie ograniczający się do kolekcjonowania setek wizytówek potencjalnych klientów, którzy drugiego dnia już nie pamiętają, że odwiedzili nasze stoisko. Nie o to nam chodzi, i z tego powodu zrezygnowaliśmy z udziału w „typowych” imprezach targowych – dodaje Tomasz Przewoźnik.

Promo Show Professional odbędzie się 7-8 lutego 2018 r. w Warszawie w hotelu Novotel Centrum. Na wydarzenie obowiązuje bezpłatna rejestracja (tylko dla agencji reklamowych) – formularz rejestracji TUTAJ.

www.promoshowprofessional.pl

BJ

Dodane tagi