NEWS

Nowe Arkusze Plano na beta.chroma.pl

Na beta.chroma.pl już są dostępne Arkusze Plano. Drukarnia internetowa Chroma znacznie wzbogaciła swoją ofertę w zakresie formatów, uszlachetnień, papierów i kolorystyki. W ten sposób Chroma odpowiada na potrzeby swoich partnerów. Wszystkie drukarnie mogą korzystać z jeszcze szerszej niż dotychczas gamy profesjonalnych wydruków wykonanych na wysokiej klasy maszynach offsetowych i cyfrowych.

Drukarnia internetowa Chroma wprowadziła dodatkowy format arkusza plano SRA3 drukowany i uszlachetniany cyfrowo lakierem UV3D, złoceniem i srebrzeniem. Ofertę poszerzono również o nowe papiery: preprint 90 g oraz kredę 90 g zarówno błysk jak i mat. Kolorystykę uzupełniono o trzy nowe opcje: 1/1 czarny, 1/0 czarny i 4/1 z czarnym tłem. Umożliwiono również wybór sposobów zabezpieczenia druku: H-UV lub lakierem dyspersyjnym. Dla arkuszy offsetowych udostępniono uszlachetnienia zarówno folią błyski jak i mat jedno i dwustronnie dla określonych gramatury papieru.

- Nasze Arkusze Plano to wygodne rozwiązanie dla profesjonalistów. Znacznie poszerzyliśmy możliwość konfiguracji. Nowy format i rodzaje papierów, dwustronne, cyfrowe uszlachetnienia, dodatkowa kolorystka, wybór zabezpieczeń druku, ekstra uszlachetnienia dla arkuszy SRA3. Teraz nasza oferta jest o wiele bogatsza. Drukarnie mogą liczyć na profesjonalny, szybki wydruk w ten sam dzień, na najwyższej klasy sprzęcie – powiedział Rafał Owad, manager ds. badań
i rozwoju Chroma.pl.

Arkusze Plano Chroma.pl drukuje na najnowocześniejszych maszynach offsetowych i cyfrowych gwarantujących w pełni profesjonalną jakość wydruku. Drukarni pozostaje jedynie ostateczna obróbka produktu.

Nowe arkusze plano można zamawiać TUTAJ.

KL

Dodane tagi