NEWS

Toppoint wystawcą Promo Show Professional

Promo Show Professional to nowa propozycja wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału 2018 roku, która powstała z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych. Wydarzenie skupia przedstawicieli branży gadżetowej – dołączył do nich holenderski dostawca artykułów promocyjnych, firma Toppoint.

Firma Toppoint kieruje swoją ofertę do agencji reklamowych, które w swojej pracy stawiają na jakość proponowanych usług oraz produktów. - Naszymi klientami są kreatywne agencje, które proponują swoim klientom nieszablonowe rozwiązania pozwalające im wyróżnić się na tle innych zamiast sprzedawania 'tego co chce klient'. Kolekcja Toppoint jest przygotowywana w taki sposób, aby zaspokoić stale rosnące potrzeby polskich klientów. Wymagania dla gadżetów reklamowych są coraz większe, dlatego Toppoint stawia na jakość produktu w każdym jego detalu. Począwszy od surowców z których produkty są wykonane, poprzez jakość wykonania samych produktów, a skończywszy na opakowaniu które dopełnia całości – mówi Paweł Palak, country sales manager Toppoint.

- Lensen Toppoint jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku zachodnim oraz bogatej historii. W 2018 obchodzimy 90-tą rocznicę założenia firmy w związku z czym planujemy wiele akcji promocyjnych. Jeśli chodzi o promocję naszych produktów na rynku polskim, tutaj jedynym słusznym dla nas wyborem jest PSP 2018. Będą tam obecni wszyscy czołowi dostawcy produktów promocyjnych, a wykonawcą technicznym jest OOH magazine, co pozwala oczekiwać organizacji na najwyższym poziomie. Toppoint jest marką nadal świeżą na polskim rynku, dlatego możliwość spotkania się z najprężniej działającymi na rynku agencjami reklamowymi jest dla nas bardzo ważna. Wierzymy, że nasza kolekcja, swoją jakością oraz niespotykanym designem będzie stanowiła mocny punkt tego wydarzenia – dodaje Paweł Palak.

Z firmą Toppoint będzie można się zobaczyć podczas Promo Show Professional, 7-8 lutego 2018 r. w Warszawie w hotelu Novotel Centrum.

Bezpłatna rejestracja (tylko dla agencji reklamowych) trwa do 29 stycznia 2018 r. Formularz rejestracji TUTAJ. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, można rejestrować się już tylko na drugi dzień targów (8 lutego br).

www.toppoint.com/pl

www.promoshowprofessional.pl

BJ

Dodane tagi