NEWS

PIAP relacjonuje PSI 2018

Polska Izba Artykułów Promocyjnych już po raz piąty wzięła udział w  największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 09-11 stycznia 2018 roku w Düsseldorfie.

- Stoisko PIAP mieściło się w International Area. W tym jednym miejscu zostali skupieni wszyscy przedstawiciele organizacji branżowych z różnych krajów, co umożliwiło zacieśnienie współpracy i wzajemnej wymiany doświadczeń.Targi PSI 2018 stały się doskonałą okazją do promowania firm Członkowskich PIAP za granicą, jak również umożliwiły ciekawe spotkania z producentami, dystrybutorami i agencjami reklamowymi. Podczas wydarzenia odbyła się premiera nowego Katalogu PIAP 2018, który z tej okazji powstał  w wersji polsko-angielskiej. W publikacji zostały zaprezentowane wszystkie firmy członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż Katalog PIAP staje się coraz bardziej rozpoznawalną i budzącą zainteresowanie publikacją - mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów PSI 2018

PSI Düsseldorf to największe międzynarodowe targi produktów reklamowych i platforma zrzeszająca producentów i dystrybutorów z branży. Tylko tutaj specjaliści mają pełen obraz najnowszych trendów i nowości w sektorze produktów reklamowych. Targi PSI 2018 w Düsseldorfie odbyły się w dniach 09 -11 stycznia 2018.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

www.piap-org.pl

JK

Dodane tagi