NEWS

Usługi Rzecznika Patentowego w specjalnej ofercie dla Członków PIAP

Polska Izba Artykułów Promocyjnych odpowiadając na zapotrzebowanie firm Członkowskich nawiązała współpracę z  IPCON Kancelaria  Prawno Patentowa Łukasz Korga. Od 15 stycznia każdy członek PIAP może skorzystać z usług Kancelarii na preferencyjnych warunkach uzyskując z aż 15% zniżki na usługi z zakresu działania rzecznika patentowego.

- Gorąco polecam! Sama skorzystałam z usług firmy IPCON Kancelaria Prawno Patentowa Łukasz Korga dla nas jako firmy i dla naszych Klientów. Zastrzeżenie znaku oraz wzoru przemysłowego a także pomoc w umowach dotyczących praw autorskich i inne zlecenia przebiegły : sprawnie, rzeczowo, profesjonalnie i z doradztwem, którego w wielu miejscach było nam brak. Gorąco zachęcam do współpracy, sprawdzone - mówi Edyta Lisowska Prezes PIAP orazDyrektor zarządzający EBLIS B&L.

Kancelaria posiada ponad 10 letnie doświadczenie w doradztwie w zakresie ochrony własności intelektualnej oraz rejestracji praw własności przemysłowej. W toku działalności patentowej rzecznicy Kancelarii dokonali ponad 200 zgłoszeń wynalazków i wzorów użytkowych. W swoim portfolio IPCON posiada przeszło 800 zarejestrowanych znaków towarowych.

Członkowie PIAP mogą kontaktować  się bezpośrednio z rzecznikiem patentowym Łukaszem Korga, tel.+48 32 247 21 19 lub e-mail: lukasz.korga@ipcon.com.pl.

Kancelaria udziela bezpłatnych porad telefonicznych w zakresie świadczonych usług i możliwości ochrony rozwiązań. Pomoc prawna jest objęta całkowitą poufnością, PIAP jest informowany przez Kancelarię wyłącznie o fakcie korzystania przez Członków PIAP z usług Kancelarii. PIAP zachęca wszystkich Członków do korzystania z tej możliwości.

www.piap-org.pl

KL

Dodane tagi