NEWS

STEAMPUNK EVENT – EXCLUSIVE EVENT

STEAMPUNK EVENT – EXCLUSIVE EVENT

13 stycznia w Krakowie miał miejsce nietypowy event dla branży inwestycyjnej. Agencja Exclusive Event, odpowiedzialna za jego realizację, po raz kolejny udowodniła, iż innowatorskie i nieodkryte dotąd motywy przewodnie eventów, są ich wizytówką.

Tym razem zabrała swoich gości w ekscytującą podróż w nieznane - do świata, w którym dokonują się przełomowe zmiany – do świata epoki wiktoriańskiej, kiedy to miała miejsce rewolucja przemysłowa. Goście znaleźli się epicentrum olbrzymiej machiny z pogranicza nurtu fantastyki naukowej – Steampunku, która z każdą artystyczną odsłoną ewoluowała i nabierała coraz to nowocześniejszych kształtów. Punktem kulminacyjnym wieczoru był koncert Patrycji i Grzegorza Markowskich.

 

Nie od dziś wiadomo, iż to, co wyróżnia Exclusive Event, to chwytające za serce „obrazki” – spektakle, które wywołują emocje i trafiają prosto do serc odbiorców, niosąc tym samym konkretny, ustalony wcześniej, strategicznie, przekaz, jaki goście mają zapamiętać. To historie firm, opowiedziane w niecodzienny sposób, wywołujące nierzadko wzruszenie i trwale wpisujące się w strategiczne działania przedsiębiorstw.

Niech zatem ta pierwsza realizacja Exclusive Event w Nowym Roku inspiruje i zachęca do łamania standardów.

JK

 

 

Dodane tagi