NEWS

Katalog #happybrands. Pens, notebooks & powerbanks od Happy Gifts

Happy Gits tworząc katalog na bieżący 2018 rok postawiło sobie za cel zaprezentowanie swoich produktów w zupełnie inny sposób  niż dotychczas,  jednocześnie wprowadzając ciekawe rozwiązania i nowości.

W dalszym ciągu priorytetem dla producenta i dostawcy jest przedstawianie gadżetów reklamowych jako najskuteczniejszego i często wykorzystywanego narzędzia promocyjnego.  Gadżety potrafią w sposób niezwykle efektywny promować firmę, markę, czy konkretny produkt lub usługę. Te znajdujące się w ofercie Happy Gifts są idealnym połączeniem doskonałej jakości, korzystnej ceny, a przede wszystkim oryginalnego wzornictwa. Dodatkowo szeroki wachlarz proponowanych usług  jest świetnym rozwiązaniem dla tych, dla których wizerunek firmy jest  istotnym elementem strategii komunikacji. 

W nowym katalogu można znaleźć: długopisy plastikowe w bogatej ofercie kolorystycznej i designie prosto z Włoch;  długopisy metalowe w eleganckim wydaniu produkowane z wysokiej jakości materiałów; notesy stworzone z pasji do życia i sztuki,  a także powerbanki unikalne w swej formie i stylu.

Z ofertą Happy Gifts Europe  będzie można zapoznać się podczas targów Promo Show Professional, 7-8 lutego 2018 r. w Warszawie w hotelu Novotel Centrum. Bezpłatna rejestracja (tylko dla agencji reklamowych) trwa do 31 stycznia br.

Formularz rejestracji: TUTAJ.

www.happygifts.com.pl

www.psp2018.pl

JK

Dodane tagi