NEWS

MAREK BUDOWNICZY, czyli bezpłatny webinar o tworzeniu strategii mar

Jak sprawić, by nasza marka, produkt czy usługa wyróżniła się na rynku? Co możemy zrobić, by zaintrygowała naszych odbiorców i wzbudziła pożądane emocje? Odpowiedzią jest skuteczna strategia marki.

Już 01.02 (czwartek) odbędzie się bezpłatny webinar organizowany przez agencję kreatywną Kava Studio z Katowic. Według Szymona Pieczyńskiego, dyrektora zarządzającego agencją Kava Studio, strategia marki to jeden z pierwszych kroków, jaki powinno się podjąć stawiając własny biznes. To ona jest fundamentem, na podstawie którego firma ma szanse na powodzenie oraz wyróżnienie się spośród konkurencji. Dlatego podczas webinaru uczestnicy będą mogli dowiedzieć się:

- czym dokładnie jest strategia marki,
- po co w ogóle nam strategia marki – czyli DNA bez diagnozy którego firmie będzie trudno się wyróżnić,
- jakie elementy składają się na strategię marki.

Cykl webinarów pt. „Marek budowniczy – o tworzeniu strategii marki” został podzielony na cztery części, podczas których słuchacze zostaną przeprowadzeni przez proces tworzenia strategii. Webinar odbędzie się 01.02 (czwartek) w godzinach od 20.00-21.00.

Zapisy na bezpłatny webinar dostępne TUTAJ.

Celem webinaru jest wsparcie rozwoju przyszłych, jak i obecnych przedsiębiorców w procesie budowania własnej marki.

Webinarium jest bezpłatne. Skierowane jest głównie do przyszłych oraz obecnych przedsiębiorców, startupowców, freelancerów, marketingowców oraz wszystkich pragnących poszerzać swoją wiedzę dotyczącą tworzenia własnej marki.

MW

Dodane tagi