NEWS

Katalog Ananta - indywidualne Q-Pledy, Q-poduszki, Q-Deski

Producent upominków i gadżetów reklamowych poleca katalog z tekstyliami reklamowymi oraz drewnianymi deskami dla wymagających!

Katalog jest zminimalizowany do 1 strony z prostej przyczyny - Ananta nie jest w stanie pomieścić w nim produktów, które może stworzyć według wizji swoich klientów. Producent specjalizuje się w produktach z naturalnych materiałów: bawełnianych i drewnianych.

Główne marki to Q-Pledy, Q-Poduszki i Q-Deski.

Q - by podkreślić ich HIGH QUALITY jakość.  

Q-Pledy to puchate koce, eco narzuty i bieżniki, które są tkane wg indywidualnej grafiki, w szerokiej gamie barw, a całość zostaje pakowana w dopasowane opakowania. http://ananta.pl/q-pledy/

Q-Poduszki to puchate jaśki i dekoracyjne poduchy z najwyższej jakości przędzy, które są tkane według wzoru klienta lub zleconych pomysłów.

Q-Deski to drewniane deski do krojenia z olchy, buku czy dębu, w ciekawych kształtach podkreślonych kolorowym brzegiem i wypalanym logotypem. http://ananta.pl/q-deski/

Z ofertą Ananta będzie można zapoznać się podczas targów Promo Show Professional, 7-8 lutego 2018 r. w Warszawie w hotelu Novotel Centrum. Bezpłatna rejestracja (tylko dla agencji reklamowych) trwa do 31 stycznia br.

Formularz rejestracji: TUTAJ.

www.ananta.pl

www.psp2018.pl

JK

Dodane tagi