NEWS

Już za tydzień Promo Show Professional - dziś ostatni dzień rejestracji!

Nowa jakość na rynku reklamy czyli Promo Show Professional odbędzie się już za tydzień, 7-8 lutego w Novotel Centrum w Warszawie. Rejestracja online na to spotkanie (wyłącznie dla agencji reklamowych) trwa jeszcze tylko dzisiaj!

PSP to całkowicie nowa inicjatywa wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału. Wydarzenie jest dedykowane wyłącznie przedstawicielom agencji reklamowych i firmom zajmującym się sprzedażą gadżetów oraz tekstyliów reklamowych. Event ma na celu stworzenie nowych warunków do budowania i podtrzymywania relacji na linii dostawcy-agencje.

Istotną wartość ma zamknięty charakter PSP. Na prezentację nowości Agencje zostały zaproszone do komfortowego Hotelu Novotel Warszawa Centrum - wszystko w kameralnej atmosferze ze strefą chill-out. Ukoronowaniem wydarzenia będzie wieczorna impreza Dostawców i Agencji w jednym z warszawskich klubów. Wszystko w celu budowania relacji i rozwijania biznesu. A więc, całej branży artykułów promocyjnych.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z blisko 200 markami gadżetowymi (ZOBACZ). Lista wszystkich wystawców dostępna jest TUTAJ. Warto podkreślić, że część z nich całkowicie zrezygnowała z udziału w innych imprezach targowych w tym samym czasie. Są to m. in. taki firmy jak: COOKIE Słodycze Reklamowe, BK PRO, EXPEN, PF Concept, GUAPA Produkcja, Friends, Happy GiftsTOPPOINT czy Texet Poland.

Promo Show Professional odbędzie się 7-8 lutego 2018 r. w Warszawie w hotelu Novotel Centrum. Na wydarzenie obowiązuje obowiązkowa, bezpłatna rejestracja (tylko dla agencji reklamowych) – formularz rejestracji TUTAJ. Rejestracja trwa do dzisiaj włącznie, tj. 31 stycznia 2018 r.

OOH magazine jest koordynatorem wydarzenia.

www.psp2018.pl

BJ

Dodane tagi