NEWS

Katalog Wielkanocnych Czekoladek Chocolissimo by MM Brown

W katalogu została zaprezentowana kolekcja czekoladowych, eleganckich upominków biznesowych, przygotowanych specjalnie na tegoroczną Wielkanoc.

Oferta zawiera wiele czekoladowych słodkości, stworzonych z najwyższej jakości czekolady. To niepowtarzalny pomysł na upominek dla klientów firmy, partnerów biznesowych czy pracowników.

Ręcznie przygotowane praliny w kształcie wielkanocnych jajeczek, artystyczne tabliczki czy czekoladowe figurki z wyśmienitymi dodatkami, zamknięte w drewnianych szkatułkach oraz eleganckich kartonowych opakowaniach z wyjątkową, wiosenną grafiką.

Pełną zawartość katalogu: ZOBACZ TUTAJ.

Każdy z produktów może zmienić swój wygląd na życzenia klienta, istnieje bowiem możliwość personalizowania każdego zestawu. Wygrawerowany logotyp na drewnianej szkatułce, indywidualnie zaprojektowanie kartonowe opakowanie, czy pralinka z logo – tak wykreowany, personalizowany upominek zwróci uwagę obdarowanego na jego niepowszedni i zaskakujący charakter.

Oferta jest bardzo szeroka, jak również zróżnicowana cenowo. W katalogu można znaleźć drobne upominki ale również bogate zestawy na kilkanaście i kilkadziesiąt pralin – wyjątkowych czekoladek pochodzących od wybitnych europejskich czekoladników.

www.chocolissimo.pl

JK

 

Dodane tagi