NEWS

Wysyłka zagraniczna i Multiwysyłka do wielu lokalizacji w Polsce na beta.chroma.pl

Wysyłka zagraniczna zamawiana bezpośrednio w serwisie to najnowsza usługa na beta.chroma.pl. Chroma uruchomiła właśnie jedną z najbardziej oczekiwanych przez klientów funkcjonalności. Na beta.chroma.pl w trakcie składania zamówienia można od razu zlecać dystrybucje druku do 33 krajów w Europie. Istnieje również możliwość wybrania Multiwysyłki, czyli dostawy zamówień do wielu lokalizacji w Polsce.

Wysyłka zagraniczna

Chroma wysyła zamówienia m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, czy Holandii. To kraje, które wg raportu KPMG nt. rynku poligraficznego* są w czołówce jeśli chodzi o eksport druku w Polsce. Największą zaletą usługi jest możliwość zlecania wysyłki w trakcie składania zamówienia druku online. Chroma jako jedyna w Polsce oferuje taką możliwość. Ponadto klient może „śledzić” nadaną przesyłkę, co daje pełną kontrolę nad zamówieniem. Do dyspozycji jest również systemem powiadomień, który informuje nadawcę oraz odbiorcę o etapach realizacji zlecenia.

Multiwysyłka

Pierwsza w Polsce drukarnia internetowa oferuje również usługę Multiwysyłki. Usługa polega na możliwości zlecenia bezpośrednio w serwisie online dystrybucji zamówień do wielu lokalizacji.

Usługa adresowana jest do sieci sklepów, biur, szkół językowych, czy innych firm z oddziałami w różnych miejscach w Polsce. Konfigurację wysyłki druku na różne adresy można zrobić na beta.chroma.pl w trakcie składania zamówienie. Dowolnie nakład można rozdysponować na różne lokalizacje. Istnieje też możliwość wybrania przesyłki anonimowej. Wówczas w adresie nadawcy będą widoczne tylko dane wskazane przez klienta.

*”Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce 2016” KPMG

beta.chroma.pl

KL

Dodane tagi