NEWS

Zanpack SBS rozszerza portfolio produktowe

Zanpack SBS rozszerza portfolio produktowe

Kartony Zanpack SBS są dostępne także w gramaturach do 560 g/m2: teraz firma Zanders oferuje kompletny asortyment materiałów o znakomitej drukowalności i właściwościach dotykowych

Firma Zanders ponownie rozszerzyła swój portfel produktów Zanpack: teraz dostępna jest także gramatura 450 g/m2 w jakości Zanpack silk (karton jednostronnie dwukrotnie powlekany) i Zanpack silk2 (karton dwustronnie dwukrotnie powlekany) oraz gramatury 490 i 560 g/m2 w jakości Zanpack silk2. Te materiały nadają się przede wszystkim do wytwarzania opakowań dla kosmetyków i wyrobów farmaceutycznych, a także wysokojakościowych słodyczy, artykułów żywnościowych i napojów oraz produktów nieżywnościowych. Podobnie jak w przypadku dotychczasowych gramatur powyżej 180 g/m2, również wyższe gramatury charakteryzują się wyjątkową, jedwabiście gładką powierzchnią o atrakcyjnym wyglądzie i przyjemnych właściwościach dotykowych. Zamówienia na wyroby wzorcowe można składać za pośrednictwem witryny internetowej Zanders.

Portfel produktów Zanpack zawiera łącznie pięć wersji jakościowych. Oprócz Zanpack silk i Zanpack silk2 również kartony w wersji Zanpack touch należą do najbardziej popularnych wyrobów: ich niepowlekana powierzchnia urzeka przyjemnymi, naturalnie surowymi właściwościami dotykowymi. Karton Zanpack touch jest rekomendowany szczególnie dla marek, które podkreślają swoją orientację na naturę lub które świadomie rezygnują z wykończenia połyskowego, aby wyróżnić się na tle innych produktów. Asortyment dopełnia wersja Zanpack silk digital przeznaczona do produkcji niewielkich edycji materiałów wysokiej jakości, oraz barwiona wersja Zanpack tinted board. Wszystkie rodzaje kartonów Zanpack mają certyfikat FSC®, oferują pierwszorzędne parametry drukowalności i znakomite możliwości obróbki.

W styczniu firma Zanders informowała już o wprowadzeniu na rynek produktu Zanjet – powlekanego papieru do druku atramentowego typu High-Speed Inkjet. Wersje Zanjet gloss i Zanjet silk umożliwiają produkcję materiałów reklamowych klasy premium – np. broszur pełnokolorowych, druków bezadresowych, materiałów softcover lub książek – po niskiej cenie jednostkowej także w przypadku niewielkiego nakładu.

Wzorniki opakowań, teczki demonstracyjne oraz kolekcje można bezpłatnie uzyskać w firmie Zanders, przesyłając wiadomość na adres info@zanders.com.

 KL

 

Dodane tagi