NEWS

Inspirion Polska po raz czwarty w rankingu „Gazele Biznesu 2017”

Inspirion Polska po raz czwarty w rankingu „Gazele Biznesu 2017”

Inspirion Polska ponownie został doceniony przez ekspertów z firmy Coface, która jak co roku na zlecenie redakcji Pulsu Biznesu przygotowała ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

– Jesteśmy szczególnie dumni z członkostwa w elitarnym klubie Gazel Biznesu. Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu Inspirion Polska oraz przemyślanej strategii możemy cieszyć się z tego wyróżnienia już czwarty rok z rzędu.Naszym celem jest stały rozwój i  umacnianie pozycji lidera na rynku gadżetów reklamowych w Polsce i poza jej granicami  – mówi Wojciech Morawski, Marketing Manager Inspirion Polska.

– W naszej drukarni znakujemy tysiące gadżetów reklamowych dla klientów nie tylko z Polski, ale również z całej Europy. Dzięki odpowiedniemu parkowi maszynowemu, ale przede wszystkim dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom naszych pracowników nieustannie się rozwijamy, realizując kolejne, coraz ambitniejsze zlecenia przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług – dodaje Mateusz Frąckowiak, Kierownik Drukarni Inspirion Polska.

Uroczysta gala laureatów i wręczenie nagród dla firm z Dolnego Śląska odbyło się 20 lutego w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław.

www.inspirion.pl

KL

Dodane tagi