NEWS

OpenPrint.pl i Dreamroots nowymi Członkami PIAP

W lutym br.grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: OpenPrint.pl oraz Dreamroots.

- Przystępujemy do PIAP-u w trosce o stabilny rozwój naszej firmy. Chcemy stale podwyższać naszą jakość i wzmacniać branding naszej firmy. Członkostwo PIAP jest doskonałym potwierdzeniem naszych ambicji- mówi Wiktor Bogdanowicz, Digital Marketing Manager OpenPrint.pl.

- Doceniając potencjał rosnącego rynku usług w zakresie promocji oferującego wciąż nowe możliwości, z ogromną satysfakcją dołączamy do grona Przedsiębiorstw zrzeszonych wokół PIAP. Postrzegając Izbę jako innowacyjne środowisko rozwoju mamy nadzieję na owocną współpracę - mówi Wiktor Dębski, CEO Dreamroots.

OpenPrint.pl jest nowoczesną drukarnią internetową, która oferuje jedne z najtańszych cen na rynku przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi oraz produktów. Drukarnia oferuje druk w technologii offsetowej, solwentowej oraz cyfrowej. Najważniejsze cechy firmy to: profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz szybka i jakościowa obsługa. Dodatkowym atutem firmy jest wewnętrzne studio graficzne, które w kreatywny i sprawny sposób wspiera klientów (na pierwsze zamówienie oferując darmowy projekt graficzny). OpenPrint.pl jest częścią Reflect Group, w skład której wchodzą również: OpenGift.pl – pomysłowe gadżety reklamowe oraz OpenWear.pl – hurtownia odzieży reklamowej.

Firma Dreamroots istnieje na rynku e-commerce od 2010 roku, zdobywając doświadczenie niezbędne do kompleksowej realizacji projektów wyróżniających się wysoką jakością i niebanalnym designem. Firma od lat umacnia swoją pozycję na rynku towarzysząc klientom na każdym etapie produkcji - od projektowania po realizację równocześnie dbając o wysoką jakość tego procesu. Zarówno zespół doświadczonych pracowników, jak i własny, nowoczesny park maszynowy, pozwalają na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów klientów korzystając z szerokiej oferty materiałów i produktów. 
Każdego dnia specjaliści marketingu, projektanci, pracownicy produkcji i szwaczki z pełnym zaangażowaniem pracują na sukces firmy i jej klientów.

www.piap-org.pl

KL

Dodane tagi