NEWS

SICO Polska nowym Członkiem PIAP

W lutym br.grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o kolejną, nową firmę z branży. Członkiem stowarzyszenia branżowego PIAP została firma: SICO Polska Sp.z o.o.

- Przystąpiliśmy do PIAP z polecenia. Jeden z naszych klientów bardzo dobrze i skutecznie zareklamował organizację. Szukamy, popieramy, wspieramy tego typu działania, w branży poligraficznej jest ich mało dlatego z radością odpowiedzieliśmy na propozycję PIAP - mówi Jacek Szydłowski, dyrektor oddziału, wspólnik SICO POLSKA.

SICO Polska podążając za nowymi trendami pojawiającymi się w komunikacji wizualnej, poligrafii i reklamie systematycznie poszerza gamę oferowanych produktów, w tym wysokiej jakości mediów i atramentów do sitodruku, druku solwentowego, sublimacji i UV oraz maszyn Mimaki i kalandrów MontiAntonio. SICO Polska zorientowana jest przede wszystkim na potrzeby klienta i jego obsługę na terenie całego kraju. Aby temu sprostać Sico posiada biura sprzedaży w Warszawie (centrala), Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Łodzi, a także sieć dystrybutorów na terenie całej Polski. Firma SICO Polska została wyróżniona godłem Gazeli Biznesu przyznawanym przez redakcję Pulsu Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm w polskiej gospodarce, jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego.

www.piap-org.pl

KL

Dodane tagi