NEWS

Idealny gadżet podróżny – adapter SKROSS®

Dystrybutor gadżetów elektronicznych, parasoli i odzieży reklamowej, firma jettStudio poszerza asortyment produktów z kategorii gadżety podróżne. W aktualnej ofercie firmy, obok produktów takich marek, jak PSL Design czy BrandCharger, można znaleźć również modele adapterów podróżnych marki SKROSS®.  

Produkty SKROSS® znane są na całym świecie jako urządzenia wyjątkowo bezpieczne - spełniają międzynarodowe wymogi prawne w zakresie bezpieczeństwa, są proste w użyciu i zawsze odzwierciedlają najwyższe standardy szwajcarskiej jakości wykonania.

Adaptery SKROSS®  zapewniają spokój, pozwalając na podłączenie się do gniazd zasilania na całym świecie. To uniwersalne produkty, które nadają się idealnie do wszystkich niezbędnych urządzeń elektrycznych, takich jak aparaty fotograficzne, golarki i ładowarki dla smartfonów. 

W aktualnej ofercie jettStudio znajdują się cztery modele adapterów: MUV MICRO, PRO LIGHT WORLD, PRO LIGHT USB WORLD, PRO WORLD USB. Możliwość oznakowania każdego z modeli własnym logo.

Pełna oferta dostępna na stronie jettStudio

JK 

 

Dodane tagi