NEWS

Do 20 kwietnia trwają zgłoszenia do konkursu PSI Sustainability Awards 2018

Do 20 kwietnia trwają zgłoszenia do konkursu PSI Sustainability Awards 2018

Konkursu PSI Sustainability Awards 2018 promuje idee zrównoważonego rozwoju w branży gadżetowej. Nagrody PSI Sustainability Awards zostały przyznane po raz pierwszy we wrześniu 2015 r., w sumie w ośmiu kategoriach. Celem konkursu jest próba zmierzenia poziomu zrównoważonego rozwoju w branży artykułów promocyjnych.

Aby ubiegać się o nominację do czwartej edycji nagród PSI, firmy (także te nie będące członkami PSI) mają czas do 20 kwietnia. Dostępnych jest osiem kategorii konkursowych do wyboru: Economic Excellence, Environmental Excellence, Social Excellence, Environment Initiative, Social Initiative, Sustainable Product, Sustainable Campaign oraz Sustainable Company of the Year 2018.

Zgłoszenia są oceniane na podstawie zgłoszonego certyfikatu - kategorie bardziej wymagające oceniane są wyżej. W kategoriach Environment Initiative, Social Initiative, Sustainable Product and Sustainable Campaign zgłoszenia są dodatkowo oceniane przez Jury, w którym zasiadają przedstawiciele branży produktów promocyjnych oraz mediów i stowarzyszeń branżowych.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 września 2018 r. w Kurhaus w Wiesbaden. Wszyscy zwycięzcy będą także prezentowani na targach PSI 2019.

Zgłoszenia do PSI Sustainability Awards należy składać online. Formularz aplikacji do konkursu TUTAJ. Opłaty za uczestnictwo rozpoczynają się od 190 EUR dla członków PSI i 380 EUR dla podmiotów niebędących członkami.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ.

www.psi-awards.de

KL

Dodane tagi