NEWS

Anda Present podsumowuje PSP: doborowa obsada zwiedzających

Anda Present podsumowuje PSP: doborowa obsada zwiedzających

Podczas zakończonych w lutym nowych targów na rynku gadżetów reklamowych - Promo Show Professional, czołowi dostawcy upominków zaprezentowali swoją ofertę na nadchodzące miesiące. Wydarzenie skupiło przedstawicieli branży gadżetowej – wśród nich znalazł się węgierski producent gadżetów reklamowych - firma ANDA PRESENT Ltd.

Jak zaznacza Maciej Jabłoński, Area Sales Manager z ANDA PRESENT, poziom pierwszej edycji PSP oceniają bardzo wysoko, jednocześnie ciesząc się z tak doborowej obsady wśród zwiedzających.

- Bardziej kameralny klimat i możliwość merytorycznej rozmowy powoduje, że PSP staje się ciekawą alternatywą dla pozostałych wydarzeń targowych. Również wśród rozmów prowadzonych z naszymi partnerami, którzy uczestniczyli w tej imprezie słychać głosy, że był to krok w dobrą stronę. Bardzo dobre wspomnienia towarzyszą przede wszystkim wieczornej gali, która były przygotowana mega profesjonalnie i dała możliwość zabawy w świetnym towarzystwie. Z pewnością największym atutem tych targów był brak klientów końcowych, którzy często zabierają czas mimo że z nimi nie współpracujemy - wyjaśnia Maciej Jabłoński.

Anda na swoim stoisku zaprezentowała kilkadziesiąt spośród 200 nowości, jakie mają w tym roku, kładąc zwłaszcza nacisk na markę BE CREATIVE. - Daje ona duże możliwości indywidualnej personalizacji oraz pozwala wyróżnić się ciekawym designem i nowoczesnymi technikami nadruku. Także nasz katalog w tym roku cieszy się uznaniem naszych partnerów ze względu na bardzo obszerną treść i ciekawy design co zresztą było często podkreślane podczas PSP - dodaje Maciej Jabłoński.

Promo Show Professional tworzyło 29 dostawców, pełna ich lista dostępna TUTAJ. Targi odwiedziło blisko 600 osób z 320 agencji gadżetowych. Dodatkowo event odwiedziło aż 170 gości z zagranicy, którzy reprezentowali 74 agencje, z takich krajów jak Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Finlandia, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Anglia, Słowenia, Niemcy, Malta, Turcja, Szwajcaria, Rumunia, Bośnia i Hercegowina czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Na wieczornej gali PSP VIP NIGHT bawiło się blisko 600 osób.

www.andapoland.pl

www.psp2019.pl

BJ

Dodane tagi