ARTYKUŁ

Chroma.pl coraz bliżej przepięcia na nowy serwis

Zbliża się planowana data zamiany starego serwisu na nowy. Aby mogło to nastąpić potrzebne są wszystkie produkty i funkcje.

Chroma ciągle poszerza ofertę, aby spełnić oczekiwania swoich Klientów i utrzymać pozycje lidera druku online. Udostępnione zostały kolejne produkty, wszystkie z nich można zamawiać w wielu różnych (nowych) konfiguracjach z wyjątkowymi uszlachetnieniami.

Plakaty - nowe otwarcie

Chroma wdrożyła zmiany w ofercie plakatów dostępnych na beta.chroma.pl. Najważniejsza z nich to nowe, niższe ceny!

Co dokładnie się zmieniło? Plakaty w formatach A2 oraz B2 posiadają obniżone ceny. Dodatkowo w nakładach w przedziale 1-150 możliwy jest skok co 1 sztukę.

Notesy klejone- gdy pilnie trzeba coś zanotować!

Przy tym produkcie pojawił się dodatkowy format: 198x210mm i możliwość wyboru rodzaju papieru okładki oraz środkowych kart. Nowością w tym produkcie jest możliwość wykonania zaokrąglenia narożników notesu co uatrakcyjnia efekt oczekiwanego produktu.

Wśród kolejnych produktów znalazły się również teczki ofertowe, pocztówki, biuwary oraz proof cyfrowy.

Nowy serwis beta.chroma.pl powstał jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby Klientów i rozwój technologii. Nowe funkcjonaliści: własne nakłady, konfigurator, konfiguracje produktów, zarządzanie użytkownikami, multiwysyłka, wysyłka za granicę, wpływają na jeszcze lepszą organizację pracy, a tym samym projekty do druku można zamawiać jeszcze szybciej.

beta.chroma.pl

KL

 

Dodane tagi