NEWS

Alicja Stefaniak awansuje na stanowisko Group Account Director agencji GetHero

Alicja Stefaniak awansuje ze stanowiska Team Lead na stanowisko Group Account Director w agencji GetHero, gdzie opiekuje się 7 osobowym zespołem Account  Managerów i Talent Managerów.

Do GetHero dołączyła w listopadzie 2017 r. przechodząc z L’Oreal gdzie pełniła funkcję Digital Marketing Specialist.

Przez te 5 miesięcy zajmowała się budową strategii komunikacyjnych dla kluczowych klientów, jak również rozwijaniem struktur i reorganizacją pracy agencji. Teraz, na stanowisku Group Account Director, pokieruje zespołem Account i Talent Managerów.

Alicja Stefaniak ma ponad 7-letnie doświadczenie w branży reklamowej, zarówno po stronie agencji, jak i marketera. W roku 2017 piastowała stanowisko Digital Marketing Specialist w L’Oreal Polska. Wcześniej, będąc Digital Managerem w Havas Media, zajmowała się przygotowywaniem i nadzorowaniem pracy nad strategiami i kampaniami digital dla klientów tego domu mediowego.

W latach 2010-2015 Alicja pracowała po stronie domu mediowego MediaCom - m.in. na stanowisku Communications Planner/Digital Specialist – gdzie zajmowała się strategiami komunikacji i doborem mediów online i offline, jak i codzienną obsługą wiodących klientów i marek.

Wśród klientów i marek, z którymi miała na przestrzeni lat okazję pracować znajdują się m.in. Danone, EA Games, Intel, L'Oreal, Phillips, Sony Mobile, Sony Electronics, Universal czy Żywiec Zdrój.

Agencja GetHero jest siecią partnerską YouTube i jednocześnie agencją kreatywną wyspecjalizowaną w video marketingu i influencer marketingu. Współpracujący z GetHero na wyłączność influencerzy to m.in.: ReZigiusz, Dezy, Multi, Vertez, Marcin Malczyński, vNARF, Matuss, Tofiki - mają oni ponad 10 mln subskrybentów na YouTube, ponad 5 mln fanów na Facebooku, a łączna liczba wyświetleń ich materiałów na YouTube zbliża się już do 1,3 mld. Wśród klientów i marek, dla których pracowała agencja znalazły się m.inmBank, Coca-Cola, Credit Agricole, HP, Play, Crunchips, EA, Zott,PepsiCo, x-kom, Komputronik, Orange.

www.gethero.pl

MW

Dodane tagi