NEWS

Otwarcie Centrum Coworkingu 317G

22 marca 2018 odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Coworkingu 317G w budynku głównym SGH w Warszawie. Bank Millennium, fundator przestrzeni, był gospodarzem wydarzenia.

Uruchomione we współpracy ze Szkołą Główną Handlową Centrum Coworkingujest przestrzenią dla studentów, którzy mają własne start-upy lub planują ich otwarcie. Jest to pierwsze tego typu centrum na SGH i jedyne tak przystosowane miejsce na uczelni. W związku z otwarciem przygotowany został program ekspercki, którego celem jest wspieranie studentów na wczesnych etapach uruchamiania własnego biznesu.

Otwarciu towarzyszył panel z udziałem Joao Bras Jorge, prezesa zarządu Banku Millennium, prof. Marka Rockiego, rektora SGH oraz przedstawicieli środowiska startupowego.

Tego dnia w Auli Spadochronowej odbył się również skierowany do studentów event, na potrzeby którego Plej wraz z Bankiem Millennium przygotowała stoiska:

  • goodie – promujące aplikację będącą start-upem Banku Millennium;
  • Millennium Café – strefę chilloutu z kawą i przekąskami;
  • Foto 360˚ – usytuowane w centrum strefy. W ciągu zaledwie jednego dnia zostały wykonane 342 animacje, czyli 21 888 zdjęć;
  • Stoiska działu HR oraz Konta 360˚ Student, gdzie wszyscy chętni mogli założyć konto oraz dowiedzieć się o możliwościach rozwoju kariery w Banku Millennium.

W ciągu dnia odbyły się spotkania z Radkiem Kotarskim, popularnym twórcą internetowym i przedsiębiorcą współpracującym z Bankiem Millennium, oraz absolwentami SGH, którzy pracują w Banku. 

Studenci mieli okazję odbyć konsultacje biznesowe z Ricardo Camposem – dyrektorem Departamentu Bankowości Elektronicznej Banku Millennium i prezesem Millennium Goodie.

Centrum Coworkingu 317G jest otwarte i regularnie odbywają się tam spotkania ekspertów ze studentami. Dokładny program wydarzeń jest dostępny na profilu Centrum Coworkingu 317G TUTAJ.

MW

Dodane tagi