NEWS

Katalog czekoladowych upominków na Boże Narodzenie - Chocolissimo by MM Brown

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku, kultywowany niemal na całym świecie. Tegoroczna oferta CHOCOLISSIMO została stworzona po to, by umilić świąteczne chwile i uczynić je niezapomnianymi. Uwzględniając potrzeby rynku, nadano jej uniwersalny, międzynarodowy charakter.

Oferta słodkich upominków dedykowana jest zarówno firmom, które planują obdarować swoich pracowników czy partnerów biznesowych, jak i agencjom reklamowym, które poszukują ciekawych, niebanalnych rozwiązań dla swoich klientów.

Każdy z produktów może zmienić swój wygląd, istnieje bowiem możliwość personalizowania każdego zestawu. Wygrawerowany logotyp na drewnianej szkatułce, indywidualnie zaprojektowanie kartonowe opakowanie albo pralinka z logo – tak wykreowany, personalizowany upominek zwróci uwagę obdarowanego na jego niepowszedni i zaskakujący charakter.

Pełną ofertę katalogu: ZOBACZ TUTAJ.

Oferta jest bardzo szeroka, jak również zróżnicowana cenowo. W katalogu można znaleźć drobne upominki, ale także bogate zestawy na kilkanaście i kilkadziesiąt pralin – wyjątkowych czekoladek pochodzących od wybitnych europejskich czekoladników.

www.chocolissimo.pl

JK

 

Dodane tagi