NEWS

Rebranding Browaru Pilsweizer

Browar Pilsweizer rozpoczął rebranding swoich produktów. Z piw zniknie dotychczasowa marka Pilsweizer, zastąpi ją nowa - Pilsvar. Pierwsze piwa sygnowane nowym brandem właśnie trafiają do sprzedaży. Nazwa samego browaru pozostaje bez zmian.

– Przez lata zdążyliśmy się mocno przywiązać do marki Pilsweizer, tożsamej z marką naszego browaru, wśród konsumentów też już zdobyła sobie swoją pozycję. Jednak po latach starań patentowych okazało się, że nie możemy liczyć na ochronę patentową tego znaku handlowego, tak więc podejmujemy długofalową decyzję, by wprowadzić na rynek nową markę – mówi Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu Browaru Pilsweizer.

Nowa marka – Pilsvar - będzie objęta ochroną patentową na terenie całej Unii Europejskiej.

– Zależy nam na tym, żeby nowa marka była w naturalny sposób kontynuatorką dotychczasowej, stąd stworzenie brandu Pilsvar. Towarzyszące zmianie brandu odświeżenie wizualizacji także staramy się przeprowadzać delikatnie, tak by konsumenci ani przez moment nie poczuli się zdezorientowani. Liczymy na to, że przejście odbędzie się bardzo płynnie, a i jesteśmy pewni, że już pod nową marką będziemy pobijać kolejne rekordy produkcji i sprzedaży naszego piwa, jak to robimy regularnie w ostatnich latach.

www.pilsweizer.com

JK

Dodane tagi