NEWS

Oleofarm wybiera UNIQUE ONE

Firma Oleofarm Sp. z o.o. w drodze przetargu wybrała agencję UNIQUE ONE na organizację ogólnopolskiego konkursu marki Oleje Świata.

Konkurs przebiega pod hasłem „Zasmakuj w Olejach Świata” i potrwa od 15.09.2018 do 17.11.2018. Aby wziąć w nim udział, należy jednorazowo kupić dowolny produkt marki Oleje Świata, a następnie napisać uzasadnienie, który smak oleju się wybrało i dlaczego oraz wysłać SMS (koszt SMS’a 0,62 zł z VAT) pod numer 7057, w treści wpisując: „Oleje.numer z paragonu.odpowiedź”. Należy zachować wszystkie zgłoszone paragony. Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie na stronie www.uniqueone.pl.

Nagrodą główną w konkursie jest wycieczka w jedną z czterech stron świata. Zwycięzca otrzymuje voucher o wartości 15 000 zł do zrealizowania w biurze podróży należącym do Rainbow Tours S.A. na wycieczkę do dowolnie wybranego miejsca z oferty. Istnieje możliwość wymiany vouchera na gotówkę. Zwycięzcę konkursu wyłoni komisja konkursowa, która zdecyduje również kto otrzyma nagrody drugiego stopnia, czyli jeden z czterech plecaków marki Dakine.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie i obsługę akcji (przyjmowanie zgłoszeń, obsługę prawną) i jej organizację (weryfikacja zgłoszeń, wysyłka nagród).  Konkurs wspiera kampania reklamowa online oraz materiały POS. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na www.olejeswiata.pl/konkurs.

JK

Dodane tagi