NEWS

„Nowa” platforma społecznościowa

Tęsknimy za tym, co prawdziwe – w otaczających nas rzeczach, w sposobie bycia, szczególnie zaś – w kontaktach z innymi ludźmi. Budowanie autentycznych relacji możliwe jest wtedy, gdy rozmawiamy ze sobą twarzą w twarz – jesteśmy blisko, widzimy się, ale przede wszystkim – angażujemy się, poświęcamy swój czas i słuchamy.

O znaczeniu budowania więzi przypomina Wyborowa od Mistrza, której serce zostało stworzone przez prawdziwego rzemieślnika. Marka we współpracy z Maciejem Zakościelnym zwraca się ku korzeniom nawiązywania przyjaźni – rozmowom przy najlepszej platformie społecznościowej – przy stole.

Intrygująca kampania z udziałem Macieja Zakościelnego

Marka Wyborowa od Mistrza przypomina o wartości wspólnych spotkań – o relacjach budowanych dzięki rozmowom twarzą w twarz, o jakościowym, wspólnym spędzaniu czasu. Wartości te bliskie są Maciejowi Zakościelnemu, który stał się ambasadorem marki. Aktor zaangażował się w kampanię marki Wyborowa, która zainteresowała szerokie grono odbiorców. Na swoim profilu społecznościowym zamieścił krótki film, jak i post, w których zapowiada odkrycie nowego, rewolucyjnego serwisu społecznościowego. Okazuje się, że jest nim… stół.

Stół społecznościowy – pierwsza platforma społecznościowa

Wyborowa od Mistrza oraz Maciej Zakościelny zwracają uwagę na to, że rozmowa przy wspólnym stole to najbardziej uniwersalny kontekst budowania relacji, który funkcjonuje podobnie jak platforma społecznościowa, a nad wieloma komunikatorami ma nawet niejaką przewagę a powstała jako pierwsza ze wszystkich. Przy stole możemy bowiem nie tylko wymieniać się opiniami w trybie rzeczywistym, dzielić materiałami, pokazywać innym to, co nam się podoba; nie ograniczają nas przy tym żadne filtry czy blokady. A reakcje na „profilówki” zmieniane w tzw. real time są natychmiastowe – nasi kompani spotkań nie muszą sięgać do smartfonów, aby wyrazić swoje opinie. Widać ich reakcje gołym okiem. Zaletą stołu społecznościowego jest także niezwykle sprzyjający kontaktom intuicyjny interfejs. Stół – dosłowna i metaforyczna platforma społecznościowa jest miejscem nie do zastąpienia – w naturalny sposób zrzesza wokół siebie ludzi i inspiruje do zacieśniania więzi w duchu serdeczności i gościnności, w dziedzinie której Wyborowa jest prawdziwym ekspertem.

To co najlepsze w spotkaniach – emocje, bliskość, dzielenie się doświadczeniami, jakość tak spędzanego czasu – to esencja marki Wyborowa. Wódka Wyborowa od Mistrza to idealny świadek tego, co dzieje się podczas wyjątkowych chwil przy wspólnym stole. Wierzymy, że autentyczna rozmowa to we współczesnym świecie wartość nieprzemijająca, nie do przecenienia. To forma komunikacji, która budzi emocje i  nie da się zastąpić niczym innym. Idąc z duchem czasu, chcieliśmy nawiązać do social mediów, które w ogromnym wymiarze nas angażują. Koncentracja komunikacji wokół stołu jako  platformy społecznościowej, którą zna każdy z nas, o którym i przy którym rozmawiamy jest puszczeniem oka do konsumentów – mówi Mikołaj Szymborski, Brand Director, Hosting Brands Wyborowa / Polish Vodkas International & Domestic / Wines.

Działania w ramach komunikacji Stołu społecznościowego realizowane są w Internecie, gdzie swoim zasięgiem obejmują social media (Facebook oraz Instagram). Kampania potrwa do końca tego roku.

Prawdziwie rzemieślnicza wódka

Wyborowa od Mistrza uosabia wszystko to, co ważne w sztuce przyjaźni – gościnność, zaangażowanie, czas, pasję twórcy. Serce rzemieślniczej wódki powstało w lokalnej gorzelni w Radziczu w województwie kujawsko-pomorskim, a o jej wyjątkowości świadczy wysoka jakość trunku, który znalazł się w portfolio prestiżowej marki z ponad 90-letnią historią.

Łukasz Karmowski – twórca wódki Wyborowa od Mistrza jest dumnym kontynuatorem tradycji, którą z pokolenia na pokolenie przekazywali mu członkowie rodziny – dziadek oraz ojciec. Łukasz od ponad 16 lat wykorzystuje zdobytą wiedzę oraz doświadczenie – własne, jak i swoich poprzedników - w tworzeniu najwyżej jakości destylatu, pieczołowicie kontrolując każdy etap jego tworzenia.

Trunek wytwarzany jest z ziaren żyta najlepszej jakości, pochodzącego wyłącznie z lokalnych upraw. Trójetapowy proces tworzenia wódki oparty jest na sprawdzonych rodzinnych metodach destylacji, co w połączeniu z ekspertyzą marki Wyborowa gwarantuje to, co najlepsze – kremowy aromat trunku, jego orzechowy posmak, delikatną pikanterię, ale i słodycz. Kunszt wódki potwierdzają liczne wyróżnienia, jakie w ostatnim roku otrzymała Wyborowa od Mistrza. Trunek został doceniony na trzech kontynentach i zdobył aż sześć nagród na międzynarodowych, prestiżowych konkursach,  w tym w Los Angeles International Spirits Competition oraz San Francisco World Spirits Competition.

MW

 

Dodane tagi