NEWS

Przedsiębiorco, spotkajmy się na targach Biznes Expo!

Ponad 100 dedykowanych rozwiązań dla małych i średnich firm zostanie zaprezentowanych w czasie Targów Biznes Expo. Oprócz oferty B2B będzie można zapoznać się z propozycjami samorządów i wyższych uczelni.

Targi Biznes Expo to jedno z największych wydarzeń wystawienniczych dla sektora MŚP i nieodłączny towarzysz wszystkich edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Na stoiskach obecne są firmy z wielu dziedzin związanych z prowadzeniem własnego biznesu, m.in. ubezpieczeniowe, doradztwa podatkowego, usług prawnych i wielu innych. Targi pozwalają złożyć bezpośrednie zapytanie ofertowe u przygotowanych na tę okoliczność wystawców. Na targach obecne będą również samorządy i uczelnie wyższe. U tych pierwszych, warto zapytać o zachęty, jakie proponują przedsiębiorcom, którzy chcieliby ulokować swój biznes u nich. Natomiast na stoiskach uczelnianych dowiemy się, jak pozyskać przyszłych pracowników spośród studentów oraz nawiązać współpracę z ośrodkami badawczymi.

Energia do działania

Targi, to nie tylko wystawcy i ich oferty. To także 3 strefy, w których wiele się dzieje. Otwarte prezentacje, warsztaty, konsultacje, doradztwo oraz spotkania biznesowe. Spośród wielu osób, które wystąpią na scenie strefy prezentacji uwagę winien przykuć wykład Sebastiana Kawy - wielokrotnego mistrz świata i Europy w szybownictwie. Jak sam przekonuje, odwaga i energia pozwalają mu polecieć tam, gdzie dotąd nikogo nie było. Wierzy, że za sprawą swojej prezentacji „Przez trudność do gwiazd. O sięganiu celów, których inni nie podejmują”, zainspiruje słuchaczy do przełamywania własnych barier. Na wybranych case studies, Studio This opowie, dlaczego dobre wzornictwo może pomóc przedsiębiorcom sprzedać ich produktu. W programie targów zaplanowane są również warsztaty z budowania wizerunku marki, które poprowadzą specjaliści zaproszeni przez Stowarzyszenie Forum Dobrych Praktyk.

Zapytaj eksperta...

Targi Biznes Expo to także niepowtarzalna okazja, by porozmawiać z przedstawicielami urzędów i instytucji publicznych. Przedsiębiorcy dowiedzą się jak pozyskiwać pracowników spośród więźniów oraz jakie korzyści płyną z zatrudniania osób z niepełnosprawnościami. Swoje wątpliwości związane z prowadzeniem firmy, będzie można rozwiać, konsultując je m.in. z pracownikami ZUS i Izby Administracji Skarbowej.

... i sprawdź się z Škoda Auto Szkoła

Na terenie targów będzie funkcjonować również Škoda Auto Szkoła. Trenerzy SAS, przy użyciu wagi przeciążeniowej, będą przekonywać, dlaczego warto w trakcie jazdy zapinać pasy. Na miejscu przymierzymy alkogogle z technologią VR, imitujące postrzeganie świata po wypiciu alkoholu. W Škoda Auto Szkoła sprawdzimy również, czy posiadamy predyspozycje do prowadzenia bolidów Formuły 1. Taką możliwość dadzą specjalne urządzenia, które badają koordynację ruchową.

Tutaj znajdziesz swojego partnera w biznesie.

Targi Biznes Expo to najlepsza okazja, żeby spotkać swoich przyszłych partnerów biznesowych. Przy współpracy z Enterprise Europe Network, w strefie B2B odbędą się spotkania dedykowane przedsiębiorcom, którzy chcieliby nawiązać relacje z partnerami zagranicznymi. Rozmowy biznesowe odbywają się zgodnie z zaplanowanym i wcześniej ustalanym kalendarzem. Alternatywą dla B2B są spotkania „spontaniczne”, w których partnera do rozmów wybiera się spośród uczestników, którzy się o konkretnej godzinie pojawią się w strefie networkingowej.

Udział w Targach Biznes Expo jest bezpłatny! Zarejestruj się na www.ekmsp.eu.

Partnerem Strategicznym Targów Biznes Expo jest Eurobusissnes – Haller.

Partnerem Strefy Eksperta jest Infonet Projekt S.A.

OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.

JK

 

 

Dodane tagi