NEWS

Advertis po raz kolejny dla Yareal Polska

12 września 2018 r. nastąpiło uroczyste otwarcie obiektu Nowogrodzka Square. To nowoczesny budynek biurowy klasy A położony w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy przy Al. Jerozolimskich.

Nowoczesna architektura, wysoki standard materiałów wykończeniowych oraz ekologiczne rozwiązania - to wszystko posiada budynek zaprojektowany przez pracownię HRA Architekci. Deweloperem jest Yareal Polska, a generalnym wykonawcą firma RD BUD.

- Jesteśmy dumni z tego, że zaufał nam tak duży inwestor i powierzył realizację rozwiązań wizualnych dla kluczowej inwestycji, jaką jest Nowogrodzka Square. To też początek współpracy z pracownią HRA Architekci, która na swoim koncie ma wiele sukcesów - mówi Paweł Gardasiewicz, Prezes Zarządu Advertis.

W ramach inwestycji Advertis wykonał system informacji wizualnej wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz całą nawigacje na parkingu. Oznaczenia pomieszczeń, tablice kierunkowe oraz wysokie szklane pylony z oznaczeniami najemców, które idealnie wkomponowały się w szklane wykończenia elewacji budynku.

MW

 

Dodane tagi