NEWS

RECEVENT – OOH Agency – rozwija dział new bussines i client service zlokalizowany w Warszawie

Mariola Jarząbek, wcześniej związana z Agencją Just, dołączyła do zespołu RECEVENT pod koniec zeszłego roku, obejmując stery w warszawskim biurze.

Pod swoimi skrzydłami jako Head of Warsaw Branch trzyma działy new bussines development oraz client service, odpowiadając m.in. za rozszerzanie portfolio klientów agencji, budowę i zarządzanie sieciami nośników własnych i klientów, a także bieżącą obsługę kluczowych klientów w zakresie strategii komunikacji, budowy lub najmu sieci nośników i zarządzania nimi czy akcji indoor i outdoor w tym wyklejanie witryn i drzwi.

Kreatywne, nieszablonowe podejście do działań sprawia, że pod kierownictwem Marioli warszawski oddział rośnie w siłę – zdobywa nowych klientów, rozbudowuje team. Jak Mariola to robi? Na pewno skutecznie. Od czasu jej pojawienia się w strukturze agencji udział przychodów warszawskiego biura wzrósł o ponad 40% procent. Zmiany organizacyjne i rozszerzenie zespołu pozwalają na realizowanie coraz większych kampanii outdoorowych w coraz krótszym czasie oraz eksplorowanie nowych obszarów reklamy zewnętrznej.

MW

Dodane tagi