NEWS

Z Sodexo zakupy w Biedronce jeszcze tańsze

Sieć sklepów detalicznych Biedronka rozszerzyła zakres współpracy z Sodexo Benefits and Rewards Services i po raz kolejny została partnerem akcji promocyjnych przygotowanych dla posiadaczy kuponów i kart podarunkowych Sodexo.

Od października 2017 roku kupony podarunkowe i żywieniowe oraz karty przedpłacone emitowane przez firmę Sodexo są akceptowane we wszystkich sklepach sieci Biedronka, których obecnie jest 2850 w całej Polsce. Od tego czasu użytkownicy rozwiązań oferowanych przez Sodexo mogą korzystać z licznych promocji i rabatów na zakup produktów dostępnych w sieci. Jeronimo Martins Polska, właściciel Biedronki oraz Sodexo Benefits and Rewards Services, lider na rynku świadczeń pozapłacowych, zdecydowali o rozszerzeniu współpracy o kolejne wspólne akcje promocyjne przygotowane z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia.

Świąteczny Pakiet Promocji Sodexo

W Pakiecie Promocji dołączanym do wszystkich Kart i Kuponów Sodexo, które są popularnym wśród pracowników i partnerów biznesowych prezentem z okazji świąt Bożego Narodzenia, znalazły się dwie oferty specjalne przygotowane wspólnie z Biedronką:
  1. Dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na świąteczny prezent dla najmłodszych, przygotowano promocję, w ramach której przy zakupie trzech zabawek, klienci zapłacą tylko za dwie. Promocja dotyczy artykułów kupionych w dniach 1 – 24 grudnia br.
  2. Z kolei każdy kto w dniach 1 – 24 grudnia br. zrobi zakupy za minimum 249 złotych otrzyma voucher o wartości 30 złotych do wykorzystania na kolejne zakupy w Biedronce w dniach 27 grudnia – 5 stycznia.
Warunkiem skorzystania z promocji jest wręczenie kasjerowi Kuponu Promocyjnego znajdującego się w Pakiecie Promocji przed dokonaniem płatności za zakupy.  
Dodatkowo dla posiadaczy Karty Podarunkowej Sodexo z Pajacykiem, w Biedronce przygotowano specjalną promocję na zakup zestawów kosmetycznych z 30% rabatem. Oferta doskonale wpisuje się w okres przygotowania gwiazdkowych prezentów i obowiązuje aż do Wigilii.

- Biedronka jest nie tylko największym akceptantem naszych kuponów podarunkowych, ale również strategicznym partnerem świątecznego pakietu promocji. Co roku dokładamy wszelkich starań, by był on atrakcyjny i spełniał aktualne oczekiwania użytkowników. Jesteśmy przekonani, że promocje przygotowane wspólnie z Biedronką ucieszą naszych Klientów i będą stanowiły realne wsparcie ich domowego budżetu - Karolina Karolczak, Dyrektor ds. Zakupów i Współpracy z Partnerami w Sodexo Benefits and Rewards Services.

Promocje nadrukowane na kuponie

Atrakcyjne oferty znajdują się również na rewersach bonów Sodexo. Do końca stycznia 2019 roku płacąc Kuponem Podarunkowym o nominałach 10 i 20 złotych można skorzystać z promocji na Pepsi – Kup 2 w cenie 1 – czyli nabyć dwie butelki napoju gazowanego Pepsi, o różnych smakach, o pojemności 1,75 litra, w cenie jednej. Ponadto na Kuponach Podarunkowych o nominałach 50 i 100 złotych znajduje się atrakcyjny 30% rabat na zakup słodyczy marki Magnetic. Natomiast użytkownicy Kuponów Żywieniowych Sodexo mogą do końca stycznia 2019r. skorzystać z rabatu na zakupy w sklepach Biedronka, w wysokości 10% wartości Kuponu.

- Wielu z naszych klientów przed Świętami otrzymuje bony Sodexo. Jesteśmy pewni, że nasza oferta w tym szczególnym okresie zainteresuje zarówno tych, którzy chcą zrobić zakupy spożywcze, jak i poszukujących ciekawych prezentów dla swoich bliskich - mówi Szymon Sochacki, dyrektor ds. marketingu operacyjnego z Jeronimo Martins Polska S.A.

Więcej informacji o Pakiecie Promocji dołączono do Kuponów i Kart Sodexo. Regulaminy promocji są dostępne TUTAJ i TU
 
MW
Dodane tagi