NEWS

Kamil Fabisiak promuje odzież 4F

Kamil Fabisiak, jeden z najlepszych polskich tenisistów na wózkach i zawodnik kadry paraolimpijskiej, został ambasadorem marketingowym odzieży 4F (produkowanej przez spółkę OTCF).

- Marka 4F przygotowuje stroje dla olimpijczyków i paraolimpijczyków od wielu lat. Nasz zespół projektantów, konstruktorów i technologów dokłada wszelkich starań, aby w produktach 4F trenowało się przede wszystkim komfortowo i bezpiecznie. Istotne jest również to, aby ubrania podobały się zawodnikom. Kamila Fabisiaka i markę 4F łączy pasja do sportu - podkreśla Igor Klaja, prezes OTCF.

- Firma przygotowała stroje dla naszej reprezentacji paraolimpijskiej na igrzyska w Vancouver w 2010 roku, Soczi w 2014, Rio de Janeiro w 2016 oraz Pjongczang w 2018 roku. - Znam produkty 4F bardzo dobrze, ponieważ korzystam z nich na co dzień. Marka 4F to gwarancja jakości i świetny design, dzięki czemu uczestnicząc w turniejach międzynarodowych czuję zainteresowanie produktami 4F kolegów z innych krajów. W stroju 4F reprezentowałem Polskę na letnich igrzyskach paraolimpijskich w Rio de Janeiro - testowałem więc odzież 4F w wyjątkowo trudnych warunkach. Swoją osobą i tym co robię chciałbym przyczynić się o dalszego promowania polskiej marki, jestem patriotą - komentuje Kamil Fabisiak.

W br. Fabisiak zdobył złoty medal w grze singlowej i deblowej letnich mistrzostwach Polski w tenisie na wózkach oraz złoty medal w drużynowych mistrzostwach Polski. Ambasadorami marketingowymi 4F są też m.in. skoczek narciarski Maciej Kot oraz tenisista Łukasz Kubot.

MW

Dodane tagi