NEWS

Zakup długopisów reklamowych jeszcze nigdy nie był taki prosty – AdPen uruchamia nowy serwis

Exito Group to polski dystrybutor długopisów reklamowych, który jest znany w całej Europie. Bogata oferta produktów, niskie ceny, profesjonalne podejście do obsługi klienta i chęć rozwoju, czego najlepszym dowodem jest wprowadzenie wielu ułatwień w nowej wersji serwisu AdPen sprawiają, że Exito Group jest partnerem biznesowym, któremu można zaufać.

Exito Group prezentuje nowy, bardziej funkcjonalny serwis AdPen

Składanie i monitorowanie zamówień nie było jeszcze takie wygodne. Nowy serwis wyróżnia się nowoczesną szatą graficzną i zmienionym układem. Twórcy stawiają na funkcjonalność. Od teraz klienci mają możliwość sprawdzania stanów magazynowych i dostępności towarów, wraz z podglądem aktualnych cen, ilości i rabatów. Dodatkowo można w prosty sposób wybrać interesujący wzór i monitorować całe zamówienie. Z pomocą dla przedsiębiorców przychodzi również nowy blog, w którym będą pojawiać się aktualności branżowe i poradniki.

Postaw na jakość!

Założona w 2005 roku polska firma Exito Group jest dziś przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu. Ich produkty trafiały już do całej rzeszy klientów z całego świata, w tym do Niemiec, Austrii, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Oferta Exito Group i marka AdPen jest skierowana do sektora biznesowego, w tym do agencji reklamowych, drukarni, organizatorów wydarzeń i imprez oraz innych firm, które chcą zwiększyć rozpoznawalność marki.

Długopis reklamowy zamiast ulotki?

Długopisy reklamowe proponowane przez Exito Group to doskonały nośnik reklamy. Wysokojakościowe produkty mają za zadanie przyciągać uwagę kontrahentów i zwiększać zaufanie w oczach klienta. Gadżety reklamowe to nadal podstawa skutecznej promocji biznesu. Wybór takich produktów jest ogromny, jednak wciąż największym zainteresowaniem firm cieszą się drobne artykuły piśmiennicze, właśnie takiej jak długopisy czy ołówki. Można na nich umieścić odpowiedni przekaz i dane kontaktowe, a w odróżnieniu od ulotek reklamowych i banerów, są naprawdę użyteczne.

Nowy serwis dostępny jest TUTAJ.

MW