NEWS

Nowa reklama McDonald's kręcona w śnieżnej kuli

Na Placu Zamkowym w Lublinie stanęła śnieżna kula, a w jej środku – restauracja tej sieci w zimowej scenerii. Obiekt wykorzystano do kręcenia reklamy.

Zainstalowanie śnieżnej kuli z restauracją McDonald's w jej wnętrzu to element akcji, w której marketer zaprosił mieszkańców Lublina do „poszukiwania lepszej strony zimy”. Instalacja ta ma również związek z promocją oferty zimowej McDonald’s – wraz z nią do menu restauracji powrócił Burger Drwala w wersji na ostro. Jest to kanapka z plackiem serowym, złocistą panierką, wołowiną, bekonem, sałatą i prażoną cebulą. W zimowej ofercie dostępne są też m.in. Frytki Zakręcone, Chrupserki i nowy smak lodów McFlurry Peanut Butter i Lodowe Marzenie Peanut Butter. W środku śnieżnej kuli na Placu Zamkowym w Lublinie znalazł się budynek stylizowany na restaurację McDonald’s w otoczeniu zaśnieżonych drzewek - lublinianie mogli tam zrobić sobie zdjęcia. Instalacja marki w centrum Lublina stała tylko kilka dni.

Na początku grudnia kręcono w niej nową reklamę McDonald's, której emisja zaplanowana jest na początek tego roku. Za kreację wydarzenia odpowiadała agencja DDB & Tribal, a jego produkcją zajęła się Papaya Films.

MW

Dodane tagi