NEWS

Awans Igi Wachowicz na stanowisko New Business & Communication Director w Value Media  

Od stycznia br. Iga Wachowicz, dotychczas Communication Director w Value Media (Group One), obejmie nowo utworzone stanowisko. Jako New Business & Communication Director będzie łączyła dotychczasowe obowiązki Dyrektora ds. komunikacji w dziale Client Service z nową rolą. Iga Wachowicz pokieruje zespołem, zajmującym się pozyskiwaniem nowych klientów, w którym będzie odpowiedzialna za koordynację zapytań ofertowych, zarządzanie projektami przetargowymi oraz komunikację z potencjalnymi klientami i audytorami.

Iga Wachowicz związana jest z branżą mediową od 12 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w domu mediowym Starcom, pracując jako Media Manager dla takich klientów jak T-Mobile, USP Zdrowie i Kompania Piwowarska. Następnie, w ZenithOptimedia odpowiadała za planowanie i zakup kampanii on-/off line m.in. dla grupy PGE S.A., Towarzystwa Ubezpieczeniowego Aviva oraz 3M.

Z Value Media związana jest od 2017. Na stanowisku Communication Director w zespole Client Service pracowała m.in dla Suzuki oraz marki Hochland. W sierpniu 2018 r., Iga Wachowicz była odpowiedzialna za jedną z największych kampanii launchujących w Polsce - wprowadzenie na polski rynek modowego sklepu internetowego About You.

Od stycznia br. Iga Wachowicz awansuje na stanowisko New Business & Communication Director, łącząc dotychczasowe obowiązki z nowymi kompetencjami. Do jej głównych zadań będzie należało pozyskiwanie nowych klientów, koordynowanie zapytań ofertowych, prowadzenie i zarządzanie projektami przetargowymi oraz zarządzanie dedykowanym zespołem.  

JK

Dodane tagi