NEWS

PLAY LIVE SHOW – najbardziej charytatywny show w Internecie

PLAY po raz ósmy wspiera wielki finał WOŚP. W tym roku operator przygotował jak zwykle pełną atrakcji strefę PLAY z ogromnym diabelskim młynem przy Pałacu Kultury i Nauki, a w niedzielę pomiędzy 14 a 19 poprowadzi największy charytatywny show w Internecie. Na widzów czekają spotkania z twórcami, teatr dla dzieci z udziałem influencerów, wywiady, tajemniczy goście, licytacje prezentów od gwiazd i wiele więcej! Wszystko to w szczytnym celu - im więcej wyświetleń PLAY LIVE SHOW w Internecie, tym więcej pieniędzy trafi od operatora na konto WOŚP!

Agencja Plej ze strategicznym wsparciem Melting Pot jest współtwórcą pomysłu kreatywnego kampanii PLAY dla WOŚP. Plej odpowiada także za strategię komunikacji i kampanię digitalową komunikującą WOŚP oraz - wraz z OTO Film - za produkcję charytatywnego live stream’u. Eventowa część agencji przygotowuje i koordynuje działającą przez 2 dni strefę PLAY przy Pałacu Kultury i Nauki.

Transmisja internetowa PLAY LIVE SHOW rozpocznie się 13 stycznia o godzinie 14 i potrwa do 19. Program można oglądać na stronie https://playdlawosp.pl/ i na kanale YouTube PLAY Polska.Dlaczego warto tam zajrzeć? Po pierwsze dlatego, że liczba wyświetleń live stream’u przekłada się na pieniądze przekazane przez PLAY dla WOŚP. Po drugie, dlatego, że marka PLAY i zaprzyjaźnione z nią gwiazdy TV i Internetu zaplanowały mnóstwo niespodzianek, prezentów, wywiadów, konkursów i aukcji. Człowiek Warga, Paulina Mikuła, Łukasz Jakóbiak i wielu innych gości przygotowuje niespodzianki do licytacji. O części PLAY poinformuje na stronie https://playdlawosp.pl/, a część trafi do tajemniczego Mystery Box. Nikt nie wie, co w nim będzie, ale na pewno każdy będzie chciał je mieć.

Ponieważ w tym roku WOŚP zbiera na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych, dzięki którym zarówno maluchy, jak i ci nieco starsi, będą mogli obudzić w sobie dziecko. Gwiazdy Internetu po raz pierwszy w historii zaprezentują się jako bohaterowie najbardziej popularnych bajek. W Kocie w Butach, Królewnie Śnieżce, Królowej Śniegu, Kopciuszku czy bajce - niespodziance zobaczymy m.in. Szparagi, Człowieka Wargę, Ajgora Ignacego czy Martina Stankiewicza.

Lista gości, którzy zapowiedzieli swoją obecność w PLAY LIVE SHOW cały czas się wydłuża. Głównymi prowadzącymi będą gwiazdy TV i Internetu. Swój udział potwierdzili także m.in., Szczesliva, Szafeczka, Martin Stankiewicz, Red Lipstick Monster, Człowiek Warga, Łukasz Jakóbiak, Gimper, Paulina z Mówiąc Inaczej, Szparagi, Ajgor Ignacy, UNB, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, LGS, 10 Minut Spokoju, Wujaszek Liestyle, Naruciak, Sitr0x, Manoyek, Ciocia Liestyle, MKRR, Nervarien, Leh, Izak, Mandzio, Jcob, Blowek, Karolek, Kaiko i Disowskyy. Wspierać z daleka będą Rezi i Lisie Piekło.

Nie zabraknie połączeń na żywo ze strefą PLAY pod Pałacem Kultury i Nauki, w której także, jak co roku pojawią się gwiazdy. Będzie też kultowy ogromny diabelski młyn. Za strefę PLAY pod Pałacem Kultury i Nauki odpowiada agencja Plej. Do strefy zapraszamy 12 i 13 stycznia od 12.00 do 20.30.

Więcej informacji, a także możliwość zadania pytań gwiazdom i wygrania wejściówek do studia PLAY LIVE SHOW na stronie www.playdlawosp.pl

MW

Dodane tagi